Evlenmek mantıklı mı?

Adamın belki iyi bir geliri var? Tanımadığınız insanlar hakkında " enayi" diye konuşmayın. Eğer bir şeyler yapmak için ülkenin düzelmesini beklersek hiçbir şey yapmadan ölürüz.
Gel bunu 5-6 çocuk yapan Suriyelilere anlat, doğru düzgün yiyecek alamamasına rağmen çocuk yapan Suriyeliler de bu mantıkla temel şartları sağlamayı beklemesin direkt çocuk yapsın.

Çocuk sahibi olmak için evlenmeye mi gerek vardı? İmzayı atmayınca döllenme yapılamıyor mu? :D Milyonlarca kişi evlenmeden gayet birlikte yaşayıp gayet de iyi şekilde çocuk yetiştirebiliyorlar.
Evlenmeden çocuk yapınca zina oluyor.

Gel bunu 5-6 çocuk yapan Suriyelilere anlat, doğru düzgün yiyecek alamamasına rağmen çocuk yapan Suriyeliler de bu mantıkla temel şartları sağlamayı beklemesin direkt çocuk yapsın.
Suriyelilerden bahsetmiyorum onların yaptığı hata zaten.

Evlenmeden çocuk yapınca zina oluyor.
Sırf toplum vicdanında (çok da önemli sanki...) seksi legalize etmek için yapılan bir formaliteden ibaret.
Bunu tekrarlıyorum. :D

Saçma sapan şeyler... Toplum vicdanına da ayrıca saydırabilirim, kime ne benim kiminle birlikte yaşadığımdan ya da çocuk yaptığımdan? Herkes kendi ailesindeki şeylere baksın, görüyoruz aile yapısının durumunu... Lafa gelince herkes dindar herkes örfçü, işin içine girip bakıyorsun her şey rezalet.

Geri
Yukarı