Ters kafa yapısına sahip biri ile evlenmek ne kadar mantıklı?

Sebebini biliyorum anlatayım. İzlediğim çoğu kişiyi din düşmanı olarak görüyor öyle degilse bile mutlaka bir kusur buluyor. Esrarengiz Kasaba isimli çizgi diziyi bilirsiniz ona bile izleme diyor ve bunu yapması çok sinirime dokunuyor. Din demiştim evet dini konuda çok hassas çoktan da öte aşırı…
Bunu söylemek bana düşmez belki. Daha ilişkinin başlarında bu gibi davranışlarla sana kötü hissettiriyor veya moralini bozuyor ise bu ilişkinin anlamlı bir geleceği de olmaz. Ayrıca din düşmanı olarak görmek farklı kişinin gerçekten din düşmanı olması farklı. Eğer ilk durum mevcutsa enteresan gerçekten; kimi neye istinaden din düşmanı olarak yorumlayabilir?

Ya zarar verecek bir şey olsa böyle dese yaparım dediğini neden yapmayayım ama çizgi filme kadar karışıyor izleme diyor (Esrarengiz Kasaba).

Bazen bende öyle düşünüyorum normal insanlar sorunları konuşarak anlaşıyor ve çözüyor bizde ise tam tersi daha da işler karışıyor. Daha dün yaşandı.

Bu para sevmiyor ya nafaka vs olaylar olmaz zaten. Problem mutlu olamamak yani ben mutlu olmak için evlenip mutsuzluğu yaşayacaksam ne anlamı var. Huyunu değiştirmem lazım her şeye karışmayı bırakmalı ama bunu değiştirmek aşırı zor.

Aynen umarım işler düzelir. Oyun dedin de ona da karışmıştı sonra konuştum konuştum anlaştım zor oldu ama başardım. Bu konuyu burada bitirmem tabii konuşuruz anlaşırız olmadı o yoluna ben yoluma. Ben mutlu olma hayali ile bir yola girip hayatımı cehenneme çeviremem dünya'ya bir daha gelmiyoruz geçen zaman geri alınamıyor.

Dostum 2 yıl dayanman bayağı sıra dışı izlediğin şeye karışması falan kim bilir daha neler vardır şunu yeme şunu içme diyor mu?

Dostum 2 yıl dayanman bayağı sıra dışı izlediğin şeye karışması falan kim bilir daha neler vardır şunu yeme şunu içme diyor mu?
Yok onu demiyor dicektim aklıma geldi kola içme diyor neyse o konuda en azından niyeti iyi. Tabi ben yine içiyorum kusura baksın ya da bakmasın. Eskisi kadar sevgim kalmadı ya bi soğuma geldi takmamaya başladım.

Yeni konular

Geri
Yukarı