Evrim gerçek mi?

• Konuyu başlatan 359149
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 157
  • Görüntüleme 14B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya çocuk, git işine akşam akşam forudaki ilk küfrümü ettirme bana.
Bana mı kalmışta memleketin gencini düzeltmekte bilmem ne. Git akşam akşam kalbini kırdırma hadi çocuk.
Vasıf falan demişsin burada kendimi anlatacak değilim hele ki senin gibi birisine... 😄
Karşında ki tanımadan çocuk demek ilginç. Sizden büyük olabilir çocuk demeyi bırakalım.

Ya çocuk, git işine akşam akşam forudaki ilk küfrümü ettirme bana.
Bana mı kalmışta memleketin gencini düzeltmekte bilmem ne. Git akşam akşam kalbini kırdırma hadi çocuk.
Vasıf falan demişsin burada kendimi anlatacak değilim hele ki senin gibi birisine... 😄
Yeter artık bırak peşimi.

İblis, Allah'ın emrine karşı geldi. Ben Allah'ın emrine karşı gelmiyorum. Dinim bana insanın en şerefli varlık olduğunu söylüyor. Bu durumda kendimi bir maymundan daha üstün görmemde hiçbir sakınca yok. Bu arada kibirlendiğimi nereden çıkardınız?

Edit:Yazım hatası.

Maymun şerefsiz, insan şerefli 🤣 🤣 🤣 , Tanrıyla şeytanın sohbetini iyi dinlemişsin elinde ses kaydı var mı ?, atarsan dinlemek isterim. Bu arada evrim bizlere tam olarak maymundan geldik "kanka" demiyor, biraz araştırın yahu :D. Ülke ekonomisinin hükümet kadar halkın cahilliğinin katkısı var. Bir ülkenin halkı ne kadar cahil ise refah seviyesi o kadar düşüktür.

Edit: bu arada cahil derken hakaret olarak algılama, bilmediği konularda yorum yapan bilgisinin dışında cümleler kuran insanlara Türkçemizin bize sunduğu tek şey olan "Cahil" kelimesini kullanıyorum.

Maymun şerefsiz, insan şerefli 🤣 🤣 🤣, tanrıyla şeytanın sohbetini iyi dinlemişsin elinde ses kaydı var mı? Atarsan dinlemek isterim. Bu arada evrim bizlere tam olarak maymundan geldik "kanka" demiyor, biraz araştırın yahu :D. Ülke ekono misinin hükümet kadar halkın cahilliğinin katkısı var. Bir ülkenin halkı ne kadar cahil ise refah seviyesi o kadar düşüktür.

Maymundan gelmedik zaten o bir teori, gerçekliği tartışılır.

• Hahaha
İfadeler: nih
Zaten bu forumda en büyük hata bu. Teknoloji ile ilgili olan bir kanal forum açıyor. İçerisinde 5 şeyin 2'si teknoloji dışı. Gidin bu tarz şeyleri Ekşi Sözlük'de tartışın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı