Excalibur G770 FC 24 rahat oynatır mı?

İşletim sistemi
Windows 11

polat2141

Centipat
Daha fazla  
Casper Excalibur G770 laptop var Intel i5 11400H 8 GB RAM ve NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti 512 SSD var. FC 24 almayı düşünüyorum FPS nasıl olur? Normalde FIFA 23'te sıkıntılar yaşıyordum kasmalar gibi, FC 24 nasıl? Ona göre alacağım.

Casper Excalibur G770 laptop var Intel i5 11400H 8 GB RAM ve NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti 512 SSD var. FC 24 almayı düşünüyorum FPS nasıl olur? Normalde FIFA 23'te sıkıntılar yaşıyordum kasmalar gibi, FC 24 nasıl? Ona göre alacağım.
Sisteminiz gayet yeterli fakat siz ısınma kaynaklı fps sorunu yaşıyorsunuz. Klasik casper sorunları...

Bu sistemde nasıl FIFA 23 kasar anlamadım. FIFA 23'te yaşıyorsanız FC 24'te aynı sorunları yaşamaya devam edersiniz diye düşünüyorum.

Sisteminiz gayet yeterli fakat siz ısınma kaynaklı fps sorunu yaşıyorsunuz. Klasik casper sorunları...
Lütfen bilmediğiniz ya da yanlış bildiğiniz konular hakkında konuşmayın. FIFA 23 optimizasyon sorunlu bir oyun. Ayrıca konu sahibinin 8 GB RAM'i var. Aynı laptopun 32GB RAM versiyonu bende var ve bende de FIFA 23 kasıyor, sürekli bir akıcılık olmuyor oyunda. Sıcaklıkla alakası yok bunun. Sıcaklıklarım yaz mevsiminde en kral oyunda bile maksimum 85-88 oluyor. Arkadaşımda Acer Nitro 5'in en yeni kasa laptopu var ve 90 derecenin aşağısına inmiyor. Ayrıca bu cihazlar laptop. Masaüstü gibi bir soğutma beklememek lazım. Birçok laptop markasının ürünlerinden soğuk ya da aynı sıcaklıkta çalışıyor Excalibur'un çoğu laptopu.

Lütfen bilmediğiniz ya da yanlış bildiğiniz konular hakkında konuşmayın. FIFA 23 optimizasyon sorunlu bir oyun. Ayrıca konu sahibinin 8 GB RAM'i var. Aynı laptopun 32GB RAM versiyonu bende var ve bende de FIFA 23 kasıyor, sürekli bir akıcılık olmuyor oyunda. Sıcaklıkla alakası yok bunun. Sıcaklıklarım yaz mevsiminde en kral oyunda bile maksimum 85-88 oluyor. Arkadaşımda Acer Nitro 5'in en yeni kasa laptopu var ve 90 derecenin aşağısına inmiyor. Ayrıca bu cihazlar laptop. Masaüstü gibi bir soğutma beklememek lazım. Birçok laptop markasının ürünlerinden soğuk ya da aynı sıcaklıkta çalışıyor Excalibur'un çoğu laptopu.
Clevo kasa kullanan saçma sapan modelleri savunmayı bırakmanızı öneriyorum. Sizin yüzünüzden milletin başı yanıyor. Etrafımda o kadar çok excalibur kullanıcısı varki (G911, G870, G770) hepsi de Throttling sorunlarından ağlıyorlar. Mühendislik harikası 'efsanevi' bilgisayarınızla umarım yanmadan vedalaşırsınız.
Ek olarak alttaki sistemimle hiç kasmadan 60 FPS sabit oynayabiliyorum galiba benim cihazda sorun var (!)

Clevo kasa kullanan saçma sapan modelleri savunmayı bırakmanızı öneriyorum. Sizin yüzünüzden milletin başı yanıyor. Etrafımda o kadar çok excalibur kullanıcısı varki (G911, G870, G770) hepsi de Throttling sorunlarından ağlıyorlar. Mühendislik harikası 'efsanevi' bilgisayarınızla umarım yanmadan vedalaşırsınız.
Lütfen o fiyat bandında olan laptoplardan daha sıcak ve daha soğuk çalışan laptopları söyler misiniz? Karşılaştırma yapalım. Örnek veriyorum, maksimum 88 dereceye çıkıyor diyorum yine anlamıyorsunuz. İsterseniz kanıt atabilirim. Cihazı 1 senedir kullanıyorum ve hiçbir zaman sıcaklık yüzünden performans kaybı yaşamadım. Dediğim gibi en yüksek gördüğüm sıcaklık da 88 dereceydi. O fiyata HP Victuslar var, Acer Nitrolar var. Bunlar ya daha sıcak oluyor ya da aynı oluyor sıcaklık konusunda. Sanki Excaliburlar 95 derecenin altında çalışmıyor gibi konuşuyorsunuz. Daha FIFA 23'ün optimizasyon sorunlu olduğunu bile bilmiyorsunuz, gelmişsiniz burada yanlış bilgilendirme yapıyorsunuz.

@Gentos @TheHypesTR bugün indirdim ara sahnelerde 72 sabit oyun içi FPS en düşük ayarlarda kasma yok ama FPS sabitlememe rağmen 75-100 arası kalıyor daha yüksek olması lazım değil mi yukarıda yazdığım parçalra göre yoksa normal mi?

Geri
Yukarı