İnceleme Excalibur G870 i5 12450H RTX 4050 laptop ile yaşanılan sorunlar

Ekran kartı benimde böyle ya. Ama performansında sorun yoksa iyidir. Sizde de bizde olduğu gibi o zaman 3 tane "Yüksek performans", "Oyun modu", "Ofis modu" diye üç seçenek mi var ?

Bu arada G911'de işlemci sıcaklıklarının G870'e göre daha başarılı olmasının sebebi iki fan ikisine de olmasına rağmen ve benzer rpm ile dönmelerine rağmen G870 tek soğutma bloğunu 2 fan ile soğutmaya çalışırken G911'in işlemci ile Ekran kartı bloğu ayrı olması diye biliyorum.

Hangi bölümü okuyorsunuz ?
Konuya tamamen alakasız mesaj.

Vallahi bilemiyorum hocam kulaklık olduğu için duymuyorum sesini ama sessiz ortamlarda başka insanları rahatsız edebilir bu kesin. Şu an mesela toplam 5 sekme açık arkada hafiften fan sesi var ve bu neredeyse devamlı oluyor. Ben 34K vermiştim aynı özellikte diğer markalar 8-10k daha pahalıydı. Sırf kasa için de o paraları vermek istemedim çünkü 50k civarına da 4070 cihazlar vardı. Şu an için dediğim gibi rahatsız etmiyor.
Evet bunda da 3 mod var. Geçen servise yazdım macun alıp bakıma göndereceğim dedim harici dışarıdan alınan macunları değiştirmiyoruz dediler.

Programcılık mezunuyum. @ÖmerKu

Kurumsallığın saçmalığı illa ki stok ile değiştirecekler. Sorsan muhtemelen nasıl bir macun olduğunu detay bile vermezler. Biliyorlar eğer kabul etseler başka macunları ellerindekileri kimsenin kullanmayacaklarını. Kurnaz bir firma Casper.

Benim cihazım da tozluydu servisten sonra toz yok. Toz varken fan sesi daha gürültülüydü fakat şimdi de cihazın ilk başta aldığım halinden farklı olarak aşırı motor sesi duymaya başladım.

Fanları yağla fan temizliği için servise vermem ben laptopu evde 30 dk de söker temizler birleştiririm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…