Excalibur ya da Monster alınır mı?

Açıkçası ben hem oyun hem de dersler filmler için istedim ama gerçekten çok pahalı fiyat açısından mecburen ASUS Vivobook 15 almak zorunda kalıyorum. 16 GB RAM'e yükseltip kullanacağım.

İkinci el problem değilse güzel bir model bulabilirsiniz.

ASUS çökme sorunlarında usta ona da 70k vermek enayilik. Bozuk cihazı bırak servisleri de kötü. 4bin TL monitör için dava açmaya çalıştım hakem heyeti onu haklı buldu.

Üstat aldığın 4K'lık düşük segment bir monitör ile 70K'lık bir laptopu karşılaştırıyorsun.

Evete herkese teşekkürler. Ekran kartında 4070in altına düşmeyeceğiz ve Ram 32GB ve üzeri olacak. Tavsiye linkler olursa beklerim 🙏

Notumu aldım teşekkürler, başka önerilerde gelirse karşılaştırıp değerlendireceğim.

Hocam attığım dışında önerebileceklerim.

Evete herkese teşekkürler. Ekran kartında 4070'in altına düşmeyeceğiz ve RAM 32 GB ve üzeri olacak. Tavsiye linkler olursa beklerim 🙏

Notumu aldım teşekkürler, başka önerilerde gelirse karşılaştırıp değerlendireceğim.

Hocam 4080 altına düşmemeniz lazım bu bütçeye.

Hocam 4 yıldır Monster kullanıyorum ve hiç bir şekilde problem yaşamadım. Şirket laptopum MSI Katana marka belki bu cihazlar böyledir ama hiç kullanışlı değil ve markanın kalitesini vermiyor.

Geri
Yukarı