F1 İstanbul Değerlendirmesi

9544

Kilopat
Makaleler
46
Yer
Dark
Daha fazla  
Özetlemek gerekirse, yarışmaya mı geldik biraz da kayalım. :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
IMG_20201114_162900.jpg

Şu an Verstapen turlarını geliştirerek birinciliğini koruyor, Q3 kaldı. Piste asfalt atılması FIA tarafından kararlaştırılmış, Pirelli'nin bundan haberi yok... :D

Hamilton risk almıyor, bu kadar...
Özetlemek gerekirse, yarışmaya mı geldik biraz da kayalım. :D

Şu ana kadar güzel bir yarış oluyor bence... Hep yağmur isteyen taraftar için mis gibi koşullar... :D

Bakalım polü kim alacak?

Son düzenleme:
Videodaki yorumlara bakılırsa izleyenler bayağı memnun.

Bizdeki daha dün F1 izlemeye başlamış tayfa, dünden beri garip bir kompleks içinde, neden bilmiyorum...

Mis gibi pist, yağmur da var... Turlayan turluyor... Her şey FIA denetiminde gayet iyi gidiyor. Arkana yaslanıp yarışın keyfini çıkartmak kalıyor bize de... :)

Sürücülerin işine gelmese de izleyicilerin keyfini çokça katlıyor bu görüntüler. Hatta birçok kişi sonunda sıra dışı bir yarış izleyeceklerini anlamış durumda, sonraki yıllarda Türkiye'nin de olması renk katar vs. demişler.

Ama biz ne yapıyoruz? Her zamanki gibi ayağımıza gelen fırsatı tepiyoruz.

Bizdeki daha dün F1 izlemeye başlamış tayfa, dünden beri garip bir kompleks içinde, neden bilmiyorum...

Mis gibi pist, yağmur da var... Turlayan turluyor... Her şey FIA denetiminde gayet iyi gidiyor. Arkana yaslanıp yarışın keyfini çıkartmak kalıyor bize de... :)
Twitter'da 24'ün paylaştığı gönderiye baktım da herkes rezillik diyor yarış için. Çoğunun izlemediğine bile eminim ama. Kendimizi haksız yere ezikliyoruz hep.

Twitter'da 24'ün paylaştığı gönderiye baktım da herkes rezillik diyor yarış için. Çoğunun izlemediğine bile eminim ama. Kendimizi haksız yere ezikliyoruz hep.

Kesinlikle, çoğu daha cuma izlemeye başlayan tayfa... :D

Bak, şu an Racing Point 1 2 olmuş durumda, Perez pölü kovalıyor... Ama bizimkilerde bir kompleks var ki insanın aklı almıyor... :)

Sürücülerin işine gelmese de izleyicilerin keyfini çokça katlıyor bu görüntüler. Hatta birçok kişi sonunda sıra dışı bir yarış izleyeceklerini anlamış durumda, sonraki yıllarda Türkiye'nin de olması renk katar vs. demişler.

Ama biz ne yapıyoruz? Her zamanki gibi ayağımıza gelen fırsatı tepiyoruz.

Racing Point şu an ilk çizgiyi kapatı ya, bu sevilmez mi... :D Stroll hatta, alacak polü gibi...

Geri
Yukarı