FACEIT - Turkish Stars League Kadına şiddete şahit oldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

YugiPeeK

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Uçak Teknisyeni
Merhaba arkadaşlar, yaşadığım durumu anlatacağım bilen bilir Türk topluluğun amatör CS:GO ligi 5V5 kuralları olan vs. tanıtım yapmayacağım sevdiğim bir topluluk olduğunu söylebilirim tabii her toplulukta olduğu gibi çürük elmalar vardır. Ses kaydı var arkadaşlar iftira değil her şey gerçek iftira düşünenler olursa DC gelir ses kaydını dinletirim ses kaydı paylaşmanın cezası var diye biliyorum o yüzden paylaşamıyorum.

Olay; Maçta karşı takıma ölünce ana bacı yapan biri vardı ondan önceki roundlar Allah kitap söveceğim diye tehditkar sözlemleride beni tilt etmeye başlamıştı.

Bundan sonra tartışmaya girmemeye çalıştım. Sözlü saldırmaya çalıştı, sen büyük şeysin cart curt falan filan duymazlıktan geldim.

Sonra Mic açık aile içi kadına şiddete şahit oldum ve bu durum beni bir insandan rahatsız olursunuz ya alakası yok. Bir insana karşı nefret e dönmüştü rahatsızlık artıkın o tarz insanı kabullenemiyorsunuz, neyse kısaca bir erkeğin bir kadında daha kuvvetli olduğu için şiddet uygulaması tehdit etmesi benim açımdan kabul edilemezdi.

Bunu ben detay vererek olmasa da yaptığının yanlış bir şey olduğunu lanse etmek için chat'e vs. yazmıştım. Adminler bu küfür edeni banlamaları 2-3 gün sürdü, 1 hafta ban attılar. Bana da gelip aile içi durumu yazmadan kaynaklı 1 hafta ban atıldı adminlere sordum fakat bir türlü olumlu dönüş alamadım. Adminler bu aile içi kadına şiddet uygulaması küfürler vurma sesi geldi farklı bir kadının napıyosunuz siz diğer kadın bırak demesi filan ses kaydında mevcut, adminlere dinlemelerini söylememe rağmen bir erkeğin kadına şiddet uygulamasını normal karşıladılar.

TSL ortamını sevdiğim için Hub'dan çıkamıyorum. Adminlerede bir şey yapamıyoruz malum bu durumun karşısında sessiz kalmakta zoruma gittiği için sizinle paylaşmak istedim yoksa ben mi yanlış düşünüyorum? Bir erkeğin ya da kızın karşı cinsiyetten daha güçlü olduğu için şiddet uygulaması normal mi? Mic'i bas konuşa alarak halletmek yerine şiddet uygulamak ne bileyim...

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu nasıl gönderi :D TPL de bile allah kitap ata her şeye sövüyorlardı ortamı sevmiyorsan uzaklaş bence adminler işini yapmıyorsa eğer. Bir de Faceit e ligi şikayet edebilirsin.

Ben olsam FACEIT'e hem adminleri hem de kullanıcıyı şikayet ederdim. Üstüne Reddit'te de konu açardım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı