Far Cry 4’te olan bazı şeyler Far Cry 5’te nasıl yapılır?

fouur

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Far Cry 4'teki gibi
  • Can şırınga kiti ve diğer kitleri nasıl oluşturuyoruz? Yeşil bitki var ama yapamadım.
  • Hayvan ve düşman izi gösteren şırınga kiti
  • Perk (Yetenek) puanı için neler yapmalıyım?
Far Cry 5'te nasıl yapmalıyım?

Oyunu fazla oynamadım. Sadece Q tuşuyla menü açıldığında craft seçeneklerinin çıktığını gördüğüm için gerisini sen halledebilirsin diye kısa yazdım.
Kardeşim söylediğin Far Cry 3 bile o şekilde değil. Far Cry 5'i çok kombinasyonlu yapmışlar. Halihazırda oynayan birinin cevaplaması etkin bir cevap olacaktıe konu için

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu oyunun 5'e kadar çıkmış tüm oyunlarını %90 üstü tamamlamayla bitirdim. Bilip bilmeden şahsım adına ahkam kesmesen iyi edersin.

Far Cry ve Far Cry 2 hariç, bütün Far Cryları en zor seçenekte, %100 kasarak bitirdim. Far Cry 5 te yanlış hatırlamıyorsam, öncekiler gibi kapsamlı crafting yoktu. Tam hatırlamıyorum çünkü Far Cry 5'in ardından, Far Cry 3'ü bir daha bitirdim dün :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı