Oyun Far Cry 6 88 TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
88 TL edecek oyun değil, onun yerine serinin üçüncü oyununa bakabilirsiniz. Hem daha eğlenceli hem de daha ucuz. YouTube'a Far Cry 6 vs Far Cry 3 yazarak demek istediğimi daha iyi anlayabilirsiniz. 2021 senesinde çıkan bir oyun 2013'te çıkan bir oyundan nasıl kötü olabilir yahu?
Far Cry 3, Far Cry 6'dan daha iyi bir oyun değil, tüm serinin oyunlarından daha iyi bir oyun. Arada fark var :)

Yeşil Dev'in Maceraları (wirierjerk)'in videosunu izler izlemez koşa koşa D&R'a gitmiştim satın almak için. O aralar dolandırıcı AralGame de vardı.

Aradaki farkı söyle de herkes bilsin :) Aradaki fark isim ve resim değişikliği olmuştur herhalde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aradaki farkı söyle de herkes bilsin :) Aradaki fark isim ve resim değişikliği olmuştur herhalde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam yazıyı yanlış okudunuz herhalde tekrar tekrar okuyun :)

Efsane bir oyun (Far Cry 3) ile sırf oyunda Giancarlo Esposito (Far Cry 6) var diye karşılaştırmak biraz garip.
Reklamı da tam olarak yapılamadı zaten.

Evet, biraz gergindim :D Kusura bakmayın, attığım ifadeyi geri çektim. Yanlış okumuşum ve dediğiniz gibi de tüm Far Cry serilerinin en iyi oyunudur. Far Cry Primal'e bakıyorsun, dördüncü oyununun haritasını almışlar. Kısacası, seri kendi içinde bile tekrara sarıyorken milletin art arda nasıl 3-5 Far Cry oyunu bitirdiğini de anlayabilmiş değilim.

Hocam yazıyı yanlış okudunuz herhalde tekrar tekrar okuyun :)

Efsane bir oyun (Far Cry 3) ile sırf oyunda giancarlo esposito (Far Cry 6) var diye karşılaştırmak biraz garip.
Reklamı da tam olarak yapılamadı zaten.

Far Cry 6'yı oynayan çoğu kişi zaten gustavo var diye oynamıştır bende biraz oynamıtım arkadaşımın hesabıyla sırf gustavo var diye.

Far Cry'a doymadıysanız iyi grafiklerle Far Cry oynamak için bir seçenek. Fakat doyduysanız Far Cry 10 gelse alınmaz. Ubisoft'un değişmez serilerinden birisi çünkü.

Sattığı iki seri ile epey kazanç elde ediyor batmaz bence ama satılma konusu vardı belki o yönde gelişme olabilir.
Tencent ufak ufak hisselerini topluyormuş. Açıkçası Çinlilerin almasını istemem. Bu sefer oyunların hepsi barbi giydirme oyunu olur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı