Far Cry fiyatları çok artmış

Ben oyuna hayatımda, 1 kuruş yatırmadım, yatırmamda. Çok pahalı ve gereksiz. Onun yerine kendime bilgisayar aldım. Mecburen ücretsiz oyun oynuyorum. (Öznel anlam için)
Hocam Crack işi kumar işi gibi sürekli kazanırım sanırsın ama bilmediğin şey, her zaman masanın kazanacağıdır.

Vallahi hocam öyle ya ben yazın tüm Ubisoft oyunlarını aldığımda 200TL'ye bile satamıyordum hesabımı iyi ki de satmamışım satsaydım bir daha hiç alamayacakmışım.
Ben af edersiniz hıyar gibi 80 liraya düşen Far Cry 5'e pahalı diyordum. Herhalde rüyamızda kız görmekten çok Far Cry 5 oynamak isteyeceğiz gibi duruyor.

Hocam Crack işi kumar işi gibi sürekli kazanırım sanırsın ama bilmediğin şey, her zaman masanın kazanacağıdır.

Ben af edersiniz hıyar gibi 80 liraya düşen Far Cry 5'e pahalı diyordum. Herhalde rüyamızda kız görmekten çok Far Cry 5 oynamak isteyeceğiz gibi duruyor.

Hocam bir sitede halen 60TL eski fiyatından. Hızlı olursanız stok bitmeden alabilirsiniz. Site voidu.com önerim ise "Far Cry 5 + Far Cry New Dawn Deluxe" paketini 101TL'ye almanız.

Hocam güvenilir midir ki?

Hocam daha 2 gün önce o siteden kuponla birlikte 71TL'ye AC Valhalla satın aldım. Ödemeyi yaptıktan sonra anında geliyor. Steam'deki oyunlar kod olarak geliyor ama bu Ubisoft oyunu olduğu için Ubisoft Connect'e geliyor direkt. Siparişlerim kısmından linke basınca seni Ubisoft hesabına yönlendiriyor giriş yapıyorsun oyun otomatik ekleniyor.

Hocam güvenilir midir ki?

Evet güvenilir, iki gün önce bende oradan alışveriş yaptım, AC Valhalla ve Watch Dogs 2 aldım. Oyunlar geldiğinde sadece PC ubi Launcher da görünüyor. Tarayıcı ve mobil de oyunlar hesabında değilmiş gibi gözüküyor. Oyuna bir kere PC'den girdikten sonra tarayici da falan da gözüküyor. +buy20 koduyla %20 gibi bir indirim yapıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı