Fatih Terim ile yollar ayrıldı

Fatih Terim'i severim ama artık yeni kan da istemiyor değilim hani Mancini gibi. Umarım iyi hoca getirirler, gidip de Vitor gibi alt klasman adamları getirirlerse FT'yi hiç yollamasalardı derim. Sağlam bir hoca, Gedson ve iyi bir altı numara olursa Avrupa'da çok iyi şeyler olacağına inancım tam. Hadi bakalım!

Kaynak nedir hocam?
645654.png

Bu arkadaş. Ayrıca internete yazarak da bakabilirsiniz. Yine de bir terslik olmasına karşın 3-4 adet yedek TD ile konuşuluyormuş.

Yanlış olmasın, henüz kontrakt imzalanmamış fakat kendisi İstanbul'a geliyor sözleşme için. Dediğim gibi terslik olmasına karşın 3-4 tane daha aday var.

Pozisyonda Diagne ile omuz dalaşına kendileri giriyolar, ilk pozisyonda omuz mücadelesine girip kaybediyor. İkinci pozisyonda önüne geçmeye çalışıyor ve "kendisi" yere düşüyor fakat Diagne de ittirmiş gibi gözüküyor. İthamlarına dikkat et.
Emin misin ? Maçtaki tek pozisyon bu değil.
Yorumculara da bakarsan o maçta hakemin şike yaptığını söylülüyor.
Şike saray dediğim için özür dilerim orada haklısın.
Neyse böyle tartışmalara gerek yok.
Türkiye de olduğumuzdan bunlar normal.

Uzun zamandır genç bir hocanın gelmesini istiyordum. Ayrıca son zamanlarda gidişat kötü olduğu için ayrılması tarafındaydım fakat zamanlama çok yanlış. Zaten lig gidişatı kötüyken neden UEL maçlarını beklemediler? Hoca yine bırakmam dedi ve gitti.

Forum tarafsız olmalıdır da, kullanıcılar tarafsız olmak durumunda değil. Herkes özgürce fikrini ifade edebilmelidir.
Ha ama ben de muhalif olmama rağmen, modların pek de adil olmadıklarını düşünüyorum. Doğru veya yanlış Erdoğan yanlıları ötekileştiriliyor burada.
Bu forumda muhalif olmak kolay mesela.

Demek istediğim şu, sen bir şeye inanıyorsan savunursun. Bırak forum yönetimi tarafsız olsun, sen değil.

Son düzenleme:
Evet bu olay doğru, ben olayda ki ceketim arkadaşlar.

Ceket arkadaş desteklediğin için çok teşekkürler ;)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı