Feminist Gece Yürüyüşü ve ilginç pankartlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gerçek feminizmin bu olmadığını ne zaman anlayacaklar acaba? Özünde ben de feministim ama benim feminizm bu feminizm değil. Hayır, işin kötü yanı algı da değişiyor. Bu insanlar yüzünden toplum feminizmi kötü bir şey sanıyor.

Şunları 1 hafta yemeksiz bırakacaksın, sonra gör bakalım "erk*k" milletine laf edecek mi...
canli-blog-kadinlar-8-mart-ta-alanlarda-istanbul-da-toplanmalar-basladi-850067-1.jpg

Bu el işareti onlara özgü mü?
"Adalet" yazan maske takması ayrı bir ironi.

Fotoğrafta gördüklerim iğrençlikten ibaret. Hiçbir kadın erkekliği bitiremez. Sırf 2-3 erkek yüzünden de genelleme yapmaları çok saçma. Burada ayrıca tepinen biz değil, onlar oluyor. Biz erkekler olarak hiçbir zaman "Feminist kadınlar ölsün" diye yürüyüş yapmadık veya bir kadın çıkıpta "Erkekler ölsün" dediğinde o kadına ithafen yürüyüş de yapmadık. Biz erkekler olarak hiçbir zaman yürüyüş yapmadık. Yaptıkları saçmalık ve iğrençlik bana göre. Eğer kadın-erkek eşitliğini istiyorlarsa bunu böyle yapmayacaklar.

Ayrıca, erkekler olmadan üreyebiliriz diyen bazı yarım akıllı Allah'ın unutulmuş tabiri caizse aptal insanlar da var. Kendi kemik iliklerinden sperm üreteceklermiş. Hamile kaldıktan sonra doğan çocuk Ben10'daki 4 kol olur sanırım.

Eğer erkek ve kadın eşitliğini istiyorlarsa gidip sosyal medyada cinsel organlarını göstererek para kazanmayacaklar gerçekten adam gibi çalışıp paralarını kazanıp sonra eğer hala eşitlik sağlanmazsa bunu yapacaklar. Ben şahsen sosyal medyada milyonlarca takipçisi olup da dişiliğini kullanmayan kız görmedim henüz :)

Feminizm aynen budur. Feminazi ve feminist aynı terimlerdir. Feministler, kendilerine laf gelmesin diye "onlar feminazi, biz feministiz" diyip kendilerine kalkan olarak kullanırlar.

Fotoğrafta gördüklerim iğrençlikten ibaret. Hiçbir kadın erkekliği bitiremez. Sırf 2-3 erkek yüzünden de genelleme yapmaları çok saçma. Burada ayrıca tepinen biz değil, onlar oluyor. Biz erkekler olarak hiçbir zaman "Feminist kadınlar ölsün" diye yürüyüş yapmadık veya bir kadın çıkıp da "Erkekler ölsün" dediğinde o kadına ithafen yürüyüş de yapmadık. Biz erkekler olarak hiçbir zaman yürüyüş yapmadık. Yaptıkları saçmalık ve iğrençlik bana göre. Eğer kadın-erkek eşitliğini istiyorlarsa bunu böyle yapmayacaklar.

Ayrıca, erkekler olmadan üreyebiliriz diyen bazı yarım akıllı Allah'ın unutulmuş tabiri caizse aptal insanlar da var. Kendi kemik iliklerinden sperm üretecekler miş. Hamile kaldıktan sonra doğan çocuk Ben10'daki 4 kol olur sanırım.

Eğer erkek ve kadın eşitliğini istiyorlarsa gidip sosyal medyada cinsel organlarını göstererek para kazanmayacaklar gerçekten adam gibi çalışıp paralarını kazanıp sonra eğer hala eşitlik sağlanmazsa bunu yapacaklar. Ben şahsen sosyal medyada milyonlarca takipçisi olup da dişiliğini kullanmayan kız görmedim henüz :)

Erkeklerde kadınlarsız üremeyi buldu biz bununla övünüyor muyuz? Önemli olan eşitlik.
O hareket barışı temsil ediyor diye biliyorum.
@Ülküsüz dediğimi yanlış anlamışsınız normalde barışı temsil ediyor bunu demet istedim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı