Fenerbahçe 4-1 Başakşehir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam bu hafta Başakşehir top mu oynadı? İyi oynasa o iki golü yemezdi. Haksızlık yapıldı diyorsunuz. Fenerbahçe iyi oynuyor demedim zaten. Kötü oynuyorsa oynuyor zaten sizi neden bu kadar ilgilendiriyor? Ankaragücü de kötü oynuyor neden bu kadar ilgili değilsiniz? Hakeme bağlamıyorum zaten bu hocayla olmayacağı açık. Burada objektif bir şekilde konuşabiliyor birçok kişi. Gereksiz holiganlığına gerek yok. 1 sene sonra ŞL'ye takım yollayamayacağız doğrudan siz hala Fenerbahçe'yi kötüleme derdindesiniz. Kötüyse kötü gerekirse dibe batsın ama sizin sahip olduğunuz zihniyetle zaten ilerlemez bu ülkenin futbolu. Bu hakemler yine 2 hafta sonra maç alacak ama yine sesiniz çıkmayacak ta ki sizin tuttuğunuz takımın maçına gelene kadar ya da tutmadığınız...
Ali Koç önderliğinde tüm takımlar toplanıp "Hakemler de insandır hata yapabilir" bildirisi yayınlandığında çıkıp "bu bizi neden bu kadar ilgilendiriyor" demiş miydin?

Ben Thiam'ı beğendim aslında. Cisse girince biraz daha toparladı kendini ama haklısın. Aldığı darbelere göre bayağı dayanıksız. Tisserand'ın ben toparlayacağını düşünüyorum bu maçtan sonra ama şu kollarını bağlasak daha iyi olur :) Caner iyiydi. Ben Novak'ı da beğendim. Sol bekte forma yarışı kızışacak gibi duruyor.
Hocam ben olsam 3-5-2 oynatırım. Novak'ı sol stopere koyup kanatlarda Caner-Gökhan(Nazım), forvet arkasında Pelkas ilerde de yine bu maçtaki gibi iki ceza sahasında etkili forvet. Madem orta açma üzerine oynayacağız bunu oynayalım yani. Perotti olmadan kanat oyunu oynamak mantıklı değil. Deniz Türüç'ü kiralık verip Sinan'la oynamak garip geliyor bana. Sinan'la kanat oyunu oynayacaksak hiç oynamayalım daha iyi. Hakkını yemeyeyim savunmaya iyi yardım etti ama.

Hocam ben olsam 3-5-2 oynatırım. Novak'ı sol stopere koyup kanatlarda Caner-Gökhan(Nazım), forvet arkasında Pelkas ilerde de yine bu maçtaki gibi iki ceza sahasında etkili forvet. Madem orta açma üzerine oynayacağız bunu oynayalım yani. Perotti olmadan kanat oyunu oynamak mantıklı değil. Deniz Türüç'ü kiralık verip Sinan'la oynamak garip geliyor bana. Sinan'la kanat oyunu oynayacaksak hiç oynamayalım daha iyi. Hakkını yemeyeyim savunmaya iyi yardım etti ama.
Bence de Perotti olmadan kanat oyunu oynamak mantıklı değil üstelik tam kadroyla çıkamadık Başakşehir maçına. Çok eksiğimiz vardı ve bay geçtiğimiz haftadan sonra neredeyse herkes dönüyor.

Hocam ben olsam 3-5-2 oynatırım. Novak'ı sol stopere koyup kanatlarda Caner-Gökhan(nazım), forvet arkasında pelkas ileride de yine bu maçtaki gibi iki ceza sahasında etkili forvet. Madem orta açma üzerine oynayacağız bunu oynayalım yani. Perotti olmadan kanat oyunu oynamak mantıklı değil. Deniz türüç'ü kiralık verip Sinan'la oynamak garip geliyor bana. Sinan'la kanat oyunu oynayacaksak hiç oynamayalım daha iyi. Hakkını yemeyeyim savunmaya iyi yardım etti ama.

Bence novak, sinan, ademi boşa yapılmış transferler oldu. Bay geçilen haftadan sonra eksikler döndüğünde şu an izlediğimiz fenerle ne kadar farkın olacağını göreceğiz. Umarım eski yıllarda olduğu gibi yakışıklı futbol oynamaya devam edebiliriz.

Bence novak, sinan, ademi boşa yapılmış transferler oldu. Bay geçilen haftadan sonra eksikler döndüğünde şu an izlediğimiz fenerle ne kadar farkın olacağını göreceğiz. Umarım eski yıllarda olduğu gibi yakışıklı futbol oynamaya devam edebiliriz.
Umarım. Fenerbahçe rakibini ezer kafasıyla bir futbol tarzına geri dönmemiz lazım.

Ali Koç önderliğinde tüm takımlar toplanıp "Hakemler de insandır hata yapabilir" bildirisi yayınlandığında çıkıp "bu bizi neden bu kadar ilgilendiriyor" demiş miydin?
Anlaşıldı. Sizin amacınız hala birilerine laf atmak. Benim tuttuğum takımın başkanı böyle açıklama yaptı diye ben de ona katılıyor muyum? Siz de böyle işliyor galiba. Kuzu gibi yönetildiğiniz kişi ne derse o doğrudur kafasındasınız. Ali Koç gram umurumda değil istediğini diyebilir. Ben futbol konuşuyorum siz konuyu başka yerlere saptırmaya çalışıyorsunuz. Gidin kendiniz gibi insanlarla sohbet edin hocam. Belli ki futbol konuşamıyorsunuz.

Anlaşıldı. Sizin amacınız hala birilerine laf atmak. Benim tuttuğum takımın başkanı böyle açıklama yaptı diye ben de ona katılıyor muyum? Siz de böyle işliyor galiba. Kuzu gibi yönetildiğiniz kişi ne derse o doğrudur kafasındasınız. Ali Koç gram umurumda değil istediğini diyebilir. Ben futbol konuşuyorum siz konuyu başka yerlere saptırmaya çalışıyorsunuz. Gidin kendiniz gibi insanlarla sohbet edin hocam. Belli ki futbol konuşamıyorsunuz.
Şuan her türlü yerden olay yaşanabilir hocam. Baksanıza Başakşehir'in başkanı her yerden fikirlerini sürekli olarak değiştirebiliyor.

Futbol konuşunca sizi ne ilgilendirir diyorsunuz. Lütfen biraz tutarlı olun.
Kötü oynuyorsa oynuyor zaten sizi neden bu kadar ilgilendiriyor?

Ayrıca bu mesajıma "Hahaha" atılacak ne var? Futbol konuşalım diyorsun, önceki mesajımda futbol konuşmuştum "kötü oynuyorsa sizi ne ilgilendirir" diyorsunuz.

Umarım. Fenerbahçe rakibini ezer kafasıyla bir futbol tarzına geri dönmemiz lazım.

Eksikler geldikten sonra çok farklı bir takım izleyeceğimize eminim ben. Perotti çok az maça çıkmasına rağmen kumaşını gerçekten fazlasıyla belli ediyor. Tam formunu yakalamasından sonra durdurulması güç olacaktır. Arkasında Caner erkin olan bir perotti hayal edin. Bu senenin hayal kırıklığı cisse oldu benim için. Alanya'da da çok fazla gol kaçırıyordu ama bizde neredeyse atamıyor adam.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı