Fenerbahçe mi Galatasaray mı daha başarılı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bende Galatasaray diyorum belki baskette kötüyüz ama büyüklük futboldan gelir baskette fenerin gerisinde olabiliriz ama takımlar ve taraftarlar enerji ve paralarının %99'unu futbola harcarlar bayern yüzme takımıyla ünlü olmadı sonuçta değil mi zaten fener bir baskette iyi GS'den.
Sebebini de söylerseniz sevinirim.

Bende Galatasaray diyorum belki baskette kötüyüz ama büyüklük futboldan gelir baskette fenerin gerisinde olabiliriz ama takımlar ve taraftarlar enerji ve paralarının %99'unu futbola harcarlar bayern yüzme takımıyla ünlü olmadı sonuçta değil mi zaten fener bir baskette iyi GS'den.
Sebebini de söylerseniz sevinirim.

Fenerbahçe'nin futbolda iyi olması küçük bi' ihtimal. Keyiflerine göre oynuyorlar. Bir tane yıldızı getirmekle şampiyon olunmuyor maalesef.

Futbol da GS basketbol da fener net diğer dalları pek takip etmiyorum ama şöyle bir şey var GS futbol da en iyisi fener baskette en iyilerden sadece bu yüzden GS diyorum.

Cimbom'lu olarak bence:
Futbol:GS,
Basketbol:FB,
Voleybol:FB.
Genel:2-1 FB.
Konu dışı: Anadolu Efes'i tebrik ediyorum.

Cimbom'lu olarak bence:
Futbol: GS,
Basketbol: Fb,
Voleybol: Fb.
Genel: 2-1 fb.

Evet ama futbol bambaşka bir spor sadece manchester City'nin değeri basket ve voleybol takımlarını ikiye katlar bu dallardan alsan ne almasan ne.
Evet ama futbol bambaşka bir spor sadece manchester City'nin değeri basket ve voleybol takımlarını ikiye katlar(tüm basketbol ve voleybol takımlarını) bu dallardan alsan ne almasan ne.

Evet ama futbol bambaşka bir spor sadece manchester City'nin değeri basket ve voleybol takımlarını ikiye katlar bu dallardan alsan ne almasan ne.

Hocam fikrinize karışmak istemem ama fanatik gibisiniz? Futbol evet diğer dallardan üstün bir spor, Galatasaray'ı sanki futbolla daha yüceltmeye çalışıyormuşsunuz gibi geldi. Bunu kesinlikle Fenerbahçe'li olduğum için demedim çünkü Taraftar'da değilim Fanatik'te. O kadar spor dalı varken bir tane spor dalı yüzünden bir kulüp daha büyük görülmez. @Aduketci bu sizin içinde geçerli. Biraz boş mesaj yazdığınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı