Fiat Egea alınır mı?

Ben de 1.3 fiorinodan urban Egea'ya geçmiştim. Ses sistemi fiyat seviyesi için gayet yeterli.

Performans konusuna gelecek olursak, bendeki araç 1.4 motor. Atmosferik olduğu için tabii ki Turbo 1.3 kadar yüksek torku yok ve bu daha az olan torkunu da yüksek devirde veriyor. Ama devir çevirince gitmiyorum diye bir olay yok, ama otobanda yokuş yukarı 140 kmh hızla giderken gaza bastıkça hızlanmaya devam edebiliyor. Benzini o sırada su gibi içiyor orası ayrı.

Ben sıfır almıştım 6500 km yaptım, yağ yakma gibi bir sorunla karşılaşmadım, şehir ici şehir dışı karışık yakıt tüketimim ise kendi hesaplamalarıma göre 6,7 litre.

Easy paket tercih etmememdeki en büyük faktör aracın 2 hava yastıklı olmasıydı, urban 6 hava yastığı ile geliyor. Değerlendirmekte fayda var.

Merhaba, Fiat fiorino kullanıyorum ama ses sistemi ve araç tipinden rahatsızım yakın zamanda 2.el Fiat Egea almayı düşünüyorum. Bütçem 400-420 bin lira arasında benim için önemli olan konfor ve az bile olsa hızlanma hangi model veya paketi önerirsiniz?
Şu vergiler insede bizde şu kıskanan almanlar gibi bu fiyatlara Mercedes, Audi falan alsak.

Sanmıyorum. Egea'nın benzinlileri çok hantal ve bununla birlikte çok fazla yakıyor. Yokuşlarda çok zorlanıyor. 1.6 veya 1.3 dizeli daha tercih edilebilir gibi.
yani urban alırsam 10 bin lira falan ekleme yapmam gerekiyor bu fiyatın altında bölgemde temiz urban yok sizin öneriniz urban mı easy mi dediğim gibi benim için önemli olan konfor ve birazcık hız yokuşlarda her araba bayılır

yani urban alırsam 10 bin lira falan ekleme yapmam gerekiyor bu fiyatın altında bölgemde temiz urban yok sizin öneriniz urban mı easy mi dediğim gibi benim için önemli olan konfor ve birazcık hız yokuşlarda her araba bayılır
Multimedyadır, ses sistemidir vesaire vesaire bunlar sizin için daha ön planda ise urban yönelmelisiniz. Easy çok boş fakat işinizi kesinlikle görür, (Egealardan çok özellik bekleyemeyiz zaten) şahsen patlak urban mı almak daha iyi yoksa temiz easy mi diye sorarsanız temiz easy derim.

450 civarı ona vereceğime astra HB 2017-2018 bakarım temiz olanları bulunuyor. Egea kullandım sıradan şirket aracı 1.6 dizel dışında çok bir performansıda yok.
Astra vs komşum kullanıyor çok memnun değiller bana egea gibi bütçe dostu bir araç lazım zaten panelvandan sedana geçiş yapmak için egea düşünüyorum ama şuan onun modellerinde kararsız aldım 1.6 Comfort alabilirim galiba.

Astra vs komşum kullanıyor çok memnun değiller bana egea gibi bütçe dostu bir araç lazım zaten panelvandan sedana geçiş yapmak için egea düşünüyorum ama şuan onun modellerinde kararsız aldım 1.6 Comfort alabilirim galiba.
Makyajlı kasa 1.5 HDI orta veya dolu paket Peugeot 301 bakabilirsiniz. Egea'dan bir tık daha az yakar ve daha hızlıdır.

Astra vs komşum kullanıyor çok memnun değiller bana Egea gibi bütçe dostu bir araç lazım zaten panelvandan sedana geçiş yapmak için Egea düşünüyorum ama şu an onun modellerinde kararsız aldım 1.6 comfort alabilirim galiba.

Parça maliyeti ve uzun yıllar sorunsuz araba arıyordan corolla kadar sağlamını görmedim 2010 var tanıdığımda sadece yağ su değişimi ile 220k km yapmış. Yolda bile kalmamış.

Yeni konular

Geri
Yukarı