Fiat Egea Lounge alınır mı?

• Konuyu başlatan RDAs
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 77
  • Görüntüleme 7B
Donanımı yok denecek kadar az mı? Hangi araçtan bahsediyorsun? Konuştuğumuz araç egea lounge. Özelliklerinin bir kısmını sayayım istersen.
- Isıtmalı ön koltuklar (opsiyonel)
- Elektrikli bagaj kapağı (opsiyonel)
- Sürücü koltuğu bel desteği (opsiyonel)
- Ön park sensörü (opsiyonel)
- Şerit takip asistanı (opsiyonel)
- Akıllı hız sabitleme (opsiyonel)
- Yorgunluk uyarı sistemi (opsiyonel)
- Çarpışma uyarı sistemi (opsiyonel)
- Adaptif hız sabitleme (opsiyonel)
- Akıllı uzun farlar (opsiyonel)
- Suni deri kapı panelleri (opsiyonel)
- Arka park sensörü
- Geri görüş kamerası
- 10 inç tablet ekran
- 7 inç dijital gösterge paneli
- Kablosuz telefon şarjı
- Kör nokta uyarı sistemi
- Tamamen led farlar
- Anahtarsız giriş ve çalıştırma
- Arka USB portu
- Arka kol dayama
- Ön kol dayama
- Aktif ızgara kapatma
- 17 inç elmas kesim alaşımlı jantlar
- City modu
Şu özelliklerin hepsi ve fazlası bendeki 2012 model Cruze Sport Plus araçta mevcut. Sunroof bile var. Otomatik şanzıman. Hatasızları 120 bin liraya mevcut.

Ben egea seviyorum. Aracı genel anlamda eşsiz buluyorum. Sen corolla alabilirsin. Ben egea alırım. Herkes belli sınırlar içerisinde özgürdür.

İstediğini al bu beni ilgilendirmiyor. Lakin gelip araba almak isteyip burada tavsiye isteyenlere egea fanatikliği yapıp aklını karıştırman doğru değil. Sorun orada zaten. Daha iyisi ve daha mantıklısı var iken neden egea alsın ?

İstediğini al bu beni ilgilendirmiyor. Lakin gelip araba almak isteyip burada tavsiye isteyenlere egea fanatikliği yapıp aklını karıştırman doğru değil. Sorun orada zaten. Daha iyisi ve daha mantıklısı var iken neden egea alsın ?
Kendi tercihi alabilir. Ben akıllarını karıştırmıyorum egea modelinin özelliklerini sayıyorum ve bu araç alınabilir ve gayet mantıklı diyorum.

Fiat araçları kötülemiyoruz aksine multijet motorlar ticari araçlarda kullanılıyor ve o araçlar 700-800 bin km yapmasına rağmen düzenli olarak bakım gördükleri için ilk günkü gibi sorunsuz kullanılıyor.

Ama burası Türkiye, malum partili bir vekilin yeğeninin kayınçosu E5 ortasında BMW'si ile kafa güzelken drift atıp sizin araca vurduğunda ortadan ikiye ayrılmasın diye düşünmeniz lazım (eğer imkanınız varsa)

Millet sokakta yarışıyor, Türkiyede volvodan aşağı binmemek lazım ama o kadar imkan yok diye de şaseyi 3 parça birleştirilen bir araç da tercih etmemeye bakın. Ben de Linea kullanıyorum bu arada.

Hocam merak ettim de hangi paketi kullanıyorsunuz. Egea onu anladım ama hangi paket kullanıyorsunuz cidden merak ettim.
Benim babamda egea var. Ben de ara sıra kullanıyorum. 3 yıldır bizde. Paketi HB 1.4 fire urban plus.
( Opsiyonlu)

Ekran 7 inç, dijital gösterge var, cruz kontrol var, akıllı uzun far var, elektrikli bagaj var, anahtarsız giriş çalıştırma 50 liralık bit parça halledilir, şerit takip yok.

Ekran 7 inç, dijital gösterge var, cruz kontrol var, akıllı uzun far var, elektrikli bagaj var, anahtarsız giriş çalıştırma 50 liralık bit parça halledilir, şerit takip yok.
O zaman dediğine göre egea modelinde sunulan özelliklerin tamamı Chevrolet cruze modelinde bulunmuyor.

O zaman egea modelinde sunulan özelliklerin tamamı Chevrolet Cruze modelinde bulunmuyor.
Onun dediği arabada çoğu bulunmuyor. 9 yıllık arabaya dışarıda sanayide taktırmaktan bahsediyor. :D

Dediği araba ilk çıktığı dönemde de çok iyi bir araba değildi, Egea'nın o dönemki türeviydi. Chevrolet diye aldılar, aslında aldıkları araba Daewoo. Bazı pazarlarda daha çok satılsın diye Chevrolet kendi amblemini koydu sadece, platformu o yıl için iyiydi ama. Opel geliştirmişti o platformu.

Yeni konular

Geri
Yukarı