Fiber altyapı süreci

Bizim eve kadar fiber geldi bunu ne zaman kulanmaya başlayabiliriz yoksa komple mahaleninin bitmesi falan mı lazım TürkNet kulanıyorum 75 dowloanda 8 upload alıyorum fiyatlarda ve hızda bir değişim olur mu?

Bizim eve kadar fiber geldi bunu ne zaman kulanmaya başlayabiliriz yoksa komple mahaleninin bitmesi falan mı lazım TürkNet kulanıyorum 75 dowloanda 8 upload alıyorum fiyatlarda ve hızda bir değişim olur mu?

Eve kadar fiberde Türknet kullanamazsın. Türk Telekom, Netspeed ve Millenicom kullanabilirsin. Fiber, VDSL'e göre daha stabil bir bağlantı sunuyor. Hız paketine göre değişir, paketindeki hızın %90-95'ini kayıpsız alabilirsin.

Eve kadar fiberde TürkNet kullanamazsın. Türk Telekom, NetSpeed ve Millenicom kullanabilirsin. Fiber, VDSL'e göre daha stabil bir bağlantı sunuyor. Hız paketine göre değişir, paketindeki hızın %90-95'ini kayıpsız alabilirsin.

Peki TürkNet'in yapabiliceği bir şey var mı menundumda

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (38).png
    Ekran Görüntüsü (38).png
    52,1 KB · Görüntüleme: 85
Peki TürkNet'in yapabiliceği bir şey var mı menundumda
SAYE sistemi gelirse Turk.net'e geri dönebilirsin ama fiber paketleriyle geçiştirmeye çalışıyorlar şimdilik başka firmaya abone ol SAYE geldikten sonra dönersin.

Şuan kendi fiber altyapısında bulunan müşterilerine sunduğu paketler şunlar yüksek ihtimalle SAYE gelirse gene bunları sunacak;

1594284583915.png

HM peki ben LoL'de 22 ping alıyorum diğer firmalara geçtiğimde artar mı 5 kişi kulanıyoruz özlikle akşamları 3 telefon 1 televizyon Netflix bir de PC'de oyun oynuyorum ping sabit 22 diğer firmalar bunu karşılabilecek mi fibere geçildiğinde.

Yeni konular

Geri
Yukarı