Fiber altyapı süreci

HM peki ben LoL'de 22 ping alıyorum diğer firmalara geçtiğimde artar mı 5 kişi kulanıyoruz özlikle akşamları 3 telefon 1 televizyon Netflix bir de PC'de oyun oynuyorum ping sabit 22 diğer firmalar bunu karşılabilecek mi fibere geçildiğinde.
Fiber gelene kadar iptal etme fiber geldikten sonra başka bir firmaya geçersin zaten GPON sistemde çoğu zaman VDSL hattan daha iyi sonuç alırsın.

Bazen firma kaynaklı sorunlar çıkabiliyor GPON geldikten sonra konu aç beni etiketle yardımcı olurum.

Peki hangi firma sence Türk Telekom hiç zannetmem belki milenikom olabilir fikrin nedir?
Netspeed firmasının fiber için paketleri gerçekten kötü evine kadar fiber geliyor ama 35 MBPS kullanıyorsun hoş olmaz bunu kafadan eledik diyelim.

TT FTTH Altyapısını gerçekten iyi yönettiğini duydum ama fiyatları çok yüksek ve 24 ay bağlı kalıyorsun bunun yerine TT Selfy kampanyasına bakabilirsin hem fiyatlar daha uygun hemde 12 ay taahhütlü paketler var yaş sınırı 18-26 olarak hatırlıyorum

Millenicom 100 MBPS 100 TL Modem kira ücreti ile beraber 115 TL fiyat tartışılır ama sorun yaşayanları görüyorum hemde fiber altyapısı ile nedenini bende bilmiyorum

Gıbırnet 100 MBPS 85 TL Modem ile beraber 95 TL Satıyorlar milleni.com 15 TL alırken Gıbır.net niye 10 TL Alıyor bilemedim.

Bu durumda Gıbırnet taahhütsüz olduğu için denenebilir memnun kalmazsanız Milleni.com'a geçersiniz onuda beğenmezseniz son olarak TT Selfy kampanyalarını denersiniz bu süreçte SAYE sistemi zaten gelir Turk.net fiber paketlerinden satın almak isterseniz ona dönebilirsiniz.

Yani anlayacağınız alternatif çok eve kadar fiber geliyorsa gerçekten kaliteli bir internet sizi bekler.

Brom ben 35 değil 75 kulanıyorum gıbırnet Çanakkale'de var mıdır ki ilk defa duydum. modemimde var asus ac750
75 Kullandığını anladım ama fiber altyapıda modem zorunlu kullanmasan bile o parayı vereceksin zorla istiyorlar diğer modemle köprüleme yapar kullanırsın gerekirse

35 Dememin sebebi netspeed'i kafadan elemekti sana 35 kullanıyorsun demedim zaten.

sadece mail atarak, sıkıştırarak anca bugüne kısmet oldu. Hala ADSL kullanan arkadaşlar sürekli sıkıştırsınlar, CEO'ya mail atsınlar, her gün bıkmadan, taş atıp da kolumuz yorulmuyor

Herkese teşekkürler, iyi Sosyal'ler.
Hocam bende Twitter ve E-Posta'dan yazıyorum ama sürekli benden telefon numarası istiyorlar ve telefonuma Arıza kaydı mesajı geliyor ve ardından 1-2 saat sonra arıyorlar anlıyorum,bakacağız,ilgili ekibe yoladım gibi şeyler söylüyorlar takip edebilcegim bir numarada vermiyorlar size nasıl cevaplar verdiler ?

Hocam bende Twitter ve E-Posta'dan yazıyorum ama sürekli benden telefon numarası istiyorlar ve telefonuma Arıza kaydı mesajı geliyor ve ardından 1-2 saat sonra arıyorlar anlıyorum bakacağız ilgili ekibe yoladım gibi şeyler söylüyorlar takip edebilcegim bir numarada vermiyorlar size nasıl cevaplar verdiler ?
Takip numarasını aradıkları zaman söylemeleri gerekiyor.

Geri
Yukarı