Firefox mı Opera GX mi?

Opera GX bana kalırsa güzel değil. Kim bunun kitlesi anlamıyorum.

@Cole McCree kızgın atmanın sebebi ne? Herkes fikrini belirtiyor. Eleştiriye ve yoruma açık olmadıktan sonra konuyu tartışmanın önemi yok.

Tam da dediğin gibi, herkes fikrini belirtiyor. Eleştiriye ve yoruma açık olmadıktan sonra konuyu tartışmanın önemi yok.
Opera GX bana kalırsa güzel değil. Kim bunun kitlesi anlamıyorum.

@Cole McCree kızgın atmanın sebebi ne? Herkes fikrini belirtiyor. Eleştiriye ve yoruma açık olmadıktan sonra konuyu tartışmanın önemi yok.

Yorumuna bir cevap yazdım, silmişsin. Şimdi de cavp yazdığım yoruma gülme emojisi atıyorsun. Yaptığın hareketlere bak, benim için bir çocuktan farkın yok...

Son düzenleme:
Not: Edge ve Chrome'u önerenler olmuş, onun için yazdım.

Bilgisayarımda Edge, Chrome ve Firefox'u karşılaştırdım. Üçünde de aynı siteden iki sekme açtım.

Chrome kullanırken Görev Yöneticisi'nde "software reporter tool" diye bir şey çalışıyordu. İşlemci ve disk %50 bazen %90 oluyordu. -sürekli- (bütün uygulamalar)

Edge sayfaları yüklerken beyaz ekran çok uzun sürüyor.
Firefox daha kısa sürede açıyor Edge'e göre.

Ne demek istediğini anlamadım ayrıca bir şey silmedim, silemem. Birisi yorumunu silmişse moderatördür.
Yorumuna bir cevap yazdım, silmişsin. Şimdi de cavp yazdığım yoruma gülme emojisi atıyorsun. Yaptığın hareketlere bak, benim için bir çocuktan farkın yok...

Nedeni belli olmadan kızgın attın. En azından bana komik geldiği için attım.

Yeni konular

Geri
Yukarı