Fitness antrenmanında halsizlik

Septicom

Picopat
Daha fazla  
Selam, ben bugün fitness antrenmanı yapmaya başladım 3 ay aradan sonra, 3 ay önce de 4-5 aydır yapıyordum herhangi bir protein takviyesi olmadan bir sıkıntı yoktu iyiydi fakat bugün protein takviyesiyle yaptım ve 4. harekette kan şekerim düştü bayılacak gibi oldum. Hiç böyle olmamıştım daha önce, lunge hareketiydi antrenmandan 40 dk önce 1 ölçek kullanmıştım(big whey classic).Antrenmandan önce pek fazla da yemek yemiştim açıkçası ama ondan olduğunu sanmıyorum protein tozunun böyle etkisi olabilir mi sizce? Antrenmandan sonra protein takviyesi mi kullansam?

Antremandan önce karbonhidrat takviyesi yapıyor musunuz? Kafein almayı da deneyebilirsiniz, önerim filtre kahve içmenizdir 200mg kafein var.

Proteini antremandan sonra içmelisin.

Proteini antrenmandan sonra içmelisin.

Dün tekrar yaptım antrenmani sabah 2 yumurta yanında peynir zeytin vs. Antrenmandan 2 saat önce makarna kahve falan içtim antrenman çok iyi geçti hiç halsizlik yoktu kan şekerim dengeliydi. Antrenmandan sonra içtim protein tozunu.

Dün tekrar yaptım antrenmani sabah 2 yumurta yanında peynir zeytin vs. Antrenmandan 2 saat önce makarna kahve falan içtim antrenman çok iyi geçti hiç halsizlik yoktu kan şekerim dengeliydi. Antrenmandan sonra içtim protein tozunu.
Böyle devam.

Geri
Yukarı