Fitness için ne alınmalıdır?

Siberci07

Hectopat
Daha fazla  
Fitness için ne almam gerek?
Oradaki antröner birkaç şey söyledi fakat ne almam gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk defa başladıysanız eldiven vb. şeyler alabilirsiniz ama protein tozu vs. gibi şeylere hemen girişmeyin bence erken, onlardan ziyade yediğiniz yiyecekleri sporunuza göre ayarlayabilirsiniz.

Bence protein tozu vb yapay şeylere hiç bulaşmayın. Hem kalıcı olmuyorlar hem de sağlığa çok zararlılar. En iyisi proteinini, karbonhidratını, lifini doğal yiyeceklerden almak.

5 ay fitness yaptım. Oradaki hocalar şu gün şunları yapacaksın diyor. Benim hocam ilk önce 1 gün gel, 1 gün dinlen yaptı. Biraz zaman geçti ve 2 gün gel 1 gün dinlen. Adaptasyon için bir şeyler yapıyorlardı ama gitmeyeli uzun zaman oldu. Protein tozuna karşıyım.

Arkadaşlar cevaplarınız işime yaradı teşekkür ederim hepinize fakat kafama takılan bir soru var, Hem kaslı olup hem esnek ola bilir miyim kaslı olmaktan kastım şöyle kapıdan geçemeyen adamlar gibi değil ama, Görseldeki gibi toz gibi şeyler kullanmadan yapıla bilir mi ? [Özentilikten ya da ergenlikten değil sadece hoşuma gidiyor vücudu bence, Tip olarakta bana en çok benzeyen tanınan kişi bu adam.]

1647096029486.png

Yapılabilir esneklik istiyorsan direk yüzmeye gitsen daha iyiydi hem doğal spor olmuş olurdu.

Bence protein tozu vb yapay şeylere hiç bulaşmayın. Hem kalıcı olmuyorlar hem de sağlığa çok zararlılar. En iyisi proteinini, karbonhidratını, lifini doğal yiyeceklerden almak.

Hangi araştırmaya dayanarak kalıcı olmadığını ( ne demekse artık :D) ve sağlığa çok zararlı olduğunu söylüyorsun?

Yeni konular

Geri
Yukarı