Fitness ile kilo alabilir miyim?

MrShizum

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar çok zayıfım. 54 kiloyum ve boyum 1.78 falan. Fitnessa başlamayı düşünüyorum ama kilo aldırır mı? Orada protein tozu falan kullanınca kilo alır mıyım? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence fitness doğru bir tercih değil, birçok kilo alma yöntemi var internetten araştırırsan bulursun. Kilo almak için özel tarifler falan var onları dene.
Fitness yapmadan alınan kilo sadece yağ yapar ve görünüşün çok kötü olur ama fitness ile yaparsan hem daha sağlıklı olur hem de daha iyi bir görüntün olur.

Protein tozu takviyedir, yeterli protein alamaman durumunda kullanman tavsiye edilir.

Kilo almak içinse iyi bir diyet yapman gerekiyor, paran varsa protein odaklı diyet yap ve sporunu yap.
Kilo almak için karbonhidrat odaklı diyet yapması gerekiyor, protein odakli diyet genellikle kas kütlesi kaybetmemek için definasyon döneminde yapılır.

Aldırır fakat hayvan gibi yemen lazım. Boyuna göre kilon çok çok düşük. 65 kiloya kadar ne buluyosan ye 65ten sonra temiz karbonhidratları tüketmeye çalışarak kilo al ama her şeyden önemlisi;

Düzgün idman yapmayı öğren, öğren ki alacağın 20 kilonun çoğu yağ olmasın.

Protein tozu takviyedir, yeterli protein alamaman durumunda kullanman tavsiye edilir.

Kilo almak içinse iyi bir diyet yapman gerekiyor, paran varsa protein odaklı diyet yap ve sporunu yap.

Anlamadım para konusunda sıkıntım yok protein tozu kullanmalı mıyım yeterli diyet yaptıktan sonra.

Aldırır fakat hayvan gibi yemen lazım. Boyuna göre kilon çok çok düşük. 65 kiloya kadar ne buluyosan ye 65'ten sonra temiz karbonhidratları tüketmeye çalışarak kilo al ama her şeyden önemlisi;

Düzgün idman yapmayı öğren, öğren ki alacağın 20 kilonun çoğu yağ olmasın.

Anladım teşekkürler.

Protein tozu değil, gainer kullanman gerekiyor fakat spor yaparak :)

Anladım hem spora gidip hayvan gibi yemek gerekiyor hem de düzenli idman yediklerim boşa gidiyor sanki veya ben yemiyorum 😄 gainer önerin var mı peki?

Anlamadım para konusunda sıkıntım yok protein tozu kullanmalı mıyım yeterli diyet yaptıktan sonra.
Yeterli protein tüketirsen gerek yok protein tozuna, protein tozu dediğimiz şey takviye gıda.

Karbonhidrat-protein ağırlıklı diyet yap, 1 senede Johny Sins gibi olursun. 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı