Fitness yeni başlayacaklara YouTube antrenman programı tavsiyesi

Revanthe

Attopat
Arkadaşlar selam bugün fitness başlayacağım salon yoğun olduğu için hocalar pek ilgilenmiyor ama salon güzel o yüzden bende sporcu dostlarımdan yardım istiyorum şimdi amacım 20-25 kilo vermek sağlıklı şekilde 95'im 70'lere düşmeyi düşünüyorum hem kilo verip hem de fit olmak istiyorum Full body antrenman ile tavsiye ettiğiniz spora yeni başlayanlar için hem kilo verdirip hem de fit görünüm programı var mı YouTube'da olursa çok iyi olur oradan bakarak yapacağım.
Not:amacım deli gibi kas yapmak değil 25 kilo verip hafif fit durmak okadar

Compound hareketleri tercih eden bi Güray hoca var fakat onun programı PPL onun dışında bilmiyorum. Compound hareketler yağ yakımı için ideal.

Bunları anlatan video var mı hocam?
Hocam hatırlamıyorum ama genel olarak insanların takip ettiği kişiler Savaş Cebeci, Egefitness gibi youtube kanalları çok iyi açıklıyor. Eğer hedefiniz yağ yakımı ve kaslanmak ise compound hareketler en mantıklısı. Compound hareketler dediğim örneğin benchpress yani birden fazla eklemi çalıştıran hareketler diye geçiyor.

Hocam hatırlamıyorum ama genel olarak insanların takip ettiği kişiler Savaş Cebeci, Egefitness gibi youtube kanalları çok iyi açıklıyor. Eğer hedefiniz yağ yakımı ve kaslanmak ise compound hareketler en mantıklısı. Compound hareketler dediğim örneğin benchpress yani birden fazla eklemi çalıştıran hareketler diye geçiyor.
kanka sen anlıyorsun bu işten bi sorum var 95 kiloyum 70 düşeceğim benim şuan yapmam gereken sarkmadan kilo vermem ve yağ yakmam değil mi yain kardiyo ağırlıklı mı çalışayım yoksa kas mı

kanka sen anlıyorsun bu işten bi sorum var 95 kiloyum 70 düşeceğim benim şuan yapmam gereken sarkmadan kilo vermem ve yağ yakmam değil mi yain kardiyo ağırlıklı mı çalışayım yoksa kas mı
Dostum bende çok bilgili değilim. Burada benden çok çok fazla bilgili insan var onlar cevaplarsa çok daha iyi olur ama attığım kanallar sana cevabı verir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu da listesi.

Dosya Ekleri

• 6249E988-FAD4-4915-A358-B49616DF9C2F.jpeg
    6249E988-FAD4-4915-A358-B49616DF9C2F.jpeg
    97,1 KB · Görüntüleme: 42
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu da listesi.
teşekkür ederim dostum

Bu da listesi.

Dostum bir şey soracağım biliyorsan cevaplar mısın ben spora kilo verme amaçlı gideceğim öncelikli olarka ama fit vucütta yapacağım o yüzden her gün fitness gitsem olur mu yani 1 gün sadece kardiyo diğer gün kardiyo + attığın program şekilde ilerlesem olur mu kral pek bilgim yokta danışmak istedim

Son düzenleme:
teşekkür ederim dostum

Dostum bir şey soracağım biliyorsan cevaplar mısın ben spora kilo verme amaçlı gideceğim öncelikli olarka ama fit vucütta yapacağım o yüzden her gün fitness gitsem olur mu yani 1 gün sadece kardiyo diğer gün kardiyo + attığın program şekilde ilerlesem olur mu kral pek bilgim yokta danışmak istedim
Dostum bu fullbody idmanını eksiksiz uygun ağırlıklarla hard bir şekide yaparsan ki yapman gereken bu , büyük ihtimalle arkadasından kardiyoya enerjin kalmayacaktır. Ama becerebiliyorsan dediğin gibi yap.

Geri
Yukarı