Fitnessa başlamak için kilom yetmiyor

LifeOraa

Centipat
Evet doğru okudunuz boyum 173 ve kilom 52.
Spora başlamayı planlıyorum fakat orada hareketleri nasıl yapacağımı nelere çalışmam gerektiğini hiçbir şeyi bilmiyorum. Şu anki önceliğim kilo almaya çalışmak yediğim öğün sayısını arttırmak ama metobalizmam hızlı çalışıyor ve midem oldukça küçüldü. Eğer spora başlarsam belki yemek yeme isteğim geri gelir diye düşünüyorum. Haftada 4 gün gitmeyi planlıyorum tavsiye verir misiniz?

Başkan ömrün boyunca tüketemeyeceğin iştah bozan supplementlerden uzak dur.

Ben de başladığımda o kilolardayım şu an 65'im daha da alabilirim ancak fit olmak istiyorum kilom ideal.

Ben cici bebe tükettim bayağı ancak yağlandırır. Tavuk pilav öneririm ama tavuğu da yağsız yapıyor hedefi büyük olanlar. Ben tadını sevmiyorum öyle.

Günde 3300 kalori civarı alman lazım.
FatSecret kullanabilirsin.

Diyet değil ya ne bulursa yemesi lazım.

Beğenmeyen neden beğenmemiş 50 kilo adam 50 kiloyu salondakilerin çoğu ısınmak işin bile kullanmıyor ne bulduysa yiyecek sürekli bol yağlı.

Başkan ömrün boyunca tüketemeyeceğin iştah bozan supplementlerden uzak dur.

Ben de başladığımda o kilolardayım şu an 65'im daha da alabilirim ancak fit olmak istiyorum kilom ideal.

Ben cici bebe tükettim bayağı ancak yağlandırır. Tavuk pilav öneririm ama tavuğu da yağsız yapıyor hedefi büyük olanlar. Ben tadını sevmiyorum öyle.

Günde 3300 kalori civarı alman lazım.
FatSecret kullanabilirsin.

Yağlandırsın? 50 kilo adam.

Yeni konular

Geri
Yukarı