Fitnessta 5.ayım

• Konuyu başlatan ZesuN
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 451

ZesuN

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Yaklaşık 5 aydır düzenli idman yapıyorum. Boyum 1.80 kilom 74. kollarım en son 35 civarındaydı ve sırt fotoğrafım bu şekilde. Hiçbir şekilde ışık oyunu yapmadan düz sabah çektim. Bu arada hatırlatayım sporda ilk 2-3 ayım yağ yakma üzerine oldu 82 kiloydum ve bayağı bir yağ oranım vardı. Sizce 5 aya göre nasıl? İyi kötü spordan anlayan herkese eleştiriye açığım.

Dosya Ekleri

• IMG_7458.png
    IMG_7458.png
    595,5 KB · Görüntüleme: 152
  • IMG_7457.png
    IMG_7457.png
    591,1 KB · Görüntüleme: 149
Son düzenleyen: Moderatör:
Gayet iyi yağ oranı düşük kol ortalama güzel yani formun 5. aya göre.

Eleştiriniz için teşekkür ederim hocam. Salonda bir iki tane ilaçlı eleman gelip formuma laf yapmıştı daha iyi olman lazımdı diye.Bende konu açıp bir de formumu buraya atayım dedim.Önce üzerimdeki pis suyu ve yağı atıp ondan sonra güzel bir beslenmeyle başladım.

Eleştiriniz için teşekkür ederim hocam. Salonda bir iki tane ilaçlı eleman gelip formuma laf yapmıştı daha iyi olman lazımdı diye. Bende konu açıp bir de formumu buraya atayım dedim. Önce üzerimdeki pis suyu ve yağı atıp ondan sonra güzel bir beslenmeyle başladım.
İnsanları boş ver. Beni de eleştiriyorlar alay yağlısın falan diye ama kendileri kürdan gibi. Üstelik onlar bu spor hakkında bir şey bilmezken bana antrenörlük teklifi bile geldi.

Yaklaşık 5 aydır düzenli idman yapıyorum. Boyum 1.80 kilom 74. kollarım en son 35 civarındaydı ve sırt fotoğrafım bu şekilde. Hiçbir şekilde ışık oyunu yapmadan düz sabah çektim. Bu arada hatırlatayım sporda ilk 2-3 ayım yağ yakma üzerine oldu 82 kiloydum ve bayağı bir yağ oranım vardı. Sizce 5 aya göre nasıl? İyi kötü spordan anlayan herkese eleştiriye açığım.
Sırt genetiğin baya iyi kollara daha çok odaklan biraz zayıf.

İnsanları boş ver. Beni de eleştiriyorlar alay yağlısın falan diye ama kendileri kürdan gibi. Üstelik onlar bu spor hakkında bir şey bilmezken bana antrenörlük teklifi bile geldi.

Yakın arkadaşlarımdan kimse övmez sadece eksik bölgelerimi söyleyip dururlar salonda tanımadığım biri gelip kolların çok büyükmüş ya da maşallahın filan var deyip övüyor yakın çevreden kimse iyi olmanı istemez ondan kimseye fikir bile sormuyorum pumpsız 41.5 kolum 30cm kollu arkadaşım gitmiş arnoldunki i gibi tepe olsa daha iyi diyor :D.

Yakın arkadaşlarımdan kimse övmez sadece eksik bölgelerimi söyleyip dururlar salonda tanımadığım biri gelip kolların çok büyükmüş ya da maşallahın filan var deyip övüyor yakın çevreden kimse iyi olmanı istemez ondan kimseye fikir bile sormuyorum pumpsız 41.5 kolum 30cm kollu arkadaşım gitmiş arnoldunki i gibi tepe olsa daha iyi diyor :D.
Yanlış anlama ama o kol 41.5cm değil zaten 5 ayda da yapamazsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı