Fitnessta müziği nereden dinliyorsunuz?

efe1408

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Fitnessteki kişiler genelde müzik dinliyor. Ben de dinlemek istiyorum da, nereden dinliyorsunuz? Spotify falan mı? Bir de Spotify internetsiz müzik dinlenmez mi?

Fitnessteki kişiler genelde müzik dinliyor. Ben de dinlemek istiyorum da, nereden dinliyorsunuz? Spotify falan mı? Bir de Spotify internetsiz müzik dinlenmez mi?

Premiumunuz varsa çevrimdışı dinleyebilirsiniz onun dışında indirerek dinlerim derseniz şarkı evreni var Play Store'dan indirebilirsiniz arayıp bulamadığım şarkı olmadı hiç.

Son düzenleme:
Youtube Premium alınca yanında Youtube Music Premium da geliyor. Ben de Youtube Music kullanıyorum ve memnunum. Sevdiğim bir çok müzik Spotify'da yok.

Snaptube diye bir uygulama vardı içinden video ve müzik YouTube'da olan her şeyi Google'dan ayrıca bir şeyler isterseniz indirebiliyorsunuz onu da deneyebilirsiniz önceden kullaniyordum Google playde yok galiba ama benzer uygulamalar da vardır.

Spotify Premium ile indiriyorum şarkıları internetim olmazsa oradan dinliyorum olursa kafama göre playlistten dinliyorum yani kısaca Spotify kullanıyorum.

Geri
Yukarı