Fizik hocası 2 kişi yüzünden sınavı zor yaptı

Liberte Sergen

Hectopat
Makaleler
16
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, nasılsınız?

Okulda bir fizikci var, özel hayatını derse katan birisi kendisi ve erkeklere düşman. Küçükken tacize falan mı uğramış anlamadım fakat cidden erkek düşmanı kendisi net olarak. 2-3 kişiye kızdı diye sınavı çok zor yaptı ve 10 kişinin toplamı 100 etmiyor. Ne yapacağım ben bu hoca yüzünden? Hayatımda ilk defa 10 alıyorum ve benim de hatam var fakat en az 50 alacağım bir sınav olacakken 2 kişiye kızıp tüm sınıfı mahvetti.

Merhaba, nasılsınız?

Okulda bir fizikci var, özel hayatını derse katan birisi kendisi ve erkeklere düşman. Küçükken tacize falan mı uğramış anlamadım fakat cidden erkek düşmanı kendisi net olarak. 2-3 kişiye kızdı diye sınavı çok zor yaptı ve 10 kişinin toplamı 100 etmiyor. Ne yapacağım ben bu hoca yüzünden? Hayatımda ilk defa 10 alıyorum ve benim de hatam var fakat en az 50 alacağım bir sınav olacakken 2 kişiye kızıp tüm sınıfı mahvetti.
Hocanın insiyatifine bağlı ama kitlelere ayrımcılık yapıyorsa şikayet edebilirsiniz çünkü anayasaya göre her vatandaş eşit.

Şikayet etse bişey olmaz bence bu hocanın hakkı ancak bunu yapması normal değil.

Hocanın insiyatifine bağlı ama kitlelere ayrımcılık yapıyorsa şikayet edebilirsiniz çünkü anayasaya göre her vatandaş eşit.

- Erkekler sınıfta küfür etmesin, kızlar zaten etmez.
- Erkekler kadınlara şiddet uyguluyormuş, falan filan. Yok erkekler böyle yok şöyle.

Erkeklere düşman mı? 😃 Yani şikayet et. Daha ne yapabilirsin ki?

Problemli birisi bence yani ani duygu değişimleri yaşıyor, akıllı tahta kullanamıyor. Böylelerini neden işe alıyorlar?

Sadece sizin sınıfa mı zor yaptı yoksa okul genelinde zor mu?

2 sınıf sınava girdik zaten sayısal olarak, emin değilim o konuda.

- Erkekler sınıfta küfür etmesin, kızlar zaten etmez.
- Erkekler kadınlara şiddet uyguluyormuş, falan filan. Yok erkekler böyle yok şöyle.

Problemli birisi bence yani ani duygu değişimleri yaşıyor, akıllı tahta kullanamıyor. Böylelerini neden işe alıyorlar?

2 sınıf sınava girdik zaten sayısal olarak, emin değilim o konuda.
Hocam bizdede aynı var sanki kızlar küfür etmiyormuş gibi davranıyor hocalar. Oysaki alasını ediyorlar.

Merhaba, nasılsınız?

CİMER'e şikayet edin arkadaşlarınızla birlikte.

Topluca dilekçe vereceğiz, düşüncemiz o yönde.

Bizde de benzer bir durum vardı 20 30 kişi gittik hoca düzeldi biraz daha.

Yeni konular

Geri
Yukarı