Çözüldü Format sonrası Windows 10 silinir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

nefebe

Picopat
Daha fazla  
Yıllardır kullandığım bilgisayara format atmayı düşünüyorum. Fakat aklıma bir soru takıldı. Eğer format atarsam Windows 10 silinir mi?

Çözüm
İlk kez yapacağım hocam yani format sonrası otomatik olarak yükleniyor mu?

Dostum sen video izleyerek yapacaksın zaten. Sana orada bir şey indirecek ya o format menüsü yani onun içinde yeni bir Windows 10 var. Sen o ekranda kendi Windows'unu silme işlemi yapacaksın ve senin USB flashındaki Windows'u kuracaksın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video size yardımcı olur.
Zaten formati Windows silinsin ve temiz kurulsun diye atilir. Windows'un oldugu disk bicimlendirilirse, evet silinir. Bicimlendirilmese de ustune yazilacagindan ve baska bir diske kurulup Dual boot olmazsa yine 1 tane kalir, ama yenisiyle kalir.

Peki format sonrası tekrar Windows'u nasıl kuracağım.

Format zaten Windows'u silip yeniden kurmak demek siz sanırım çok anlamıyosunuz hiç bulaşmayın birine yaptırın hocam.

Dostum sen video izleyerek yapacaksın zaten. Sana orada bir şey indirecek ya o format menüsü yani onun içinde yeni bir Windows 10 var. Sen o ekranda kendi Windows'unu silme işlemi yapacaksın ve senin USB flashındaki Windows'u kuracaksın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu video size yardımcı olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Dostum sen video izleyerek yapacaksın zaten sana orada bir şey indirecek ya o format menüsü yani onun içinde yeni biwindows 10 var sen o ekranda kendi Windows'unu silme işlemi yapacaksın ve senin USB flashındaki wındoosu kuracaksın.

bu video size yardımcı olur.

Hocam bende bir tane flash bellek var 8 GB'lık bunun içine format ISO'sunu kurarsam USB'i içini siler ama daha sonra Windows 10'u tekrar nasıl kuracağım.

Hocam bende bir tane flash bellek var 8 GB'lık bunun içine format ISO'sunu kurarsam USB'i içini siler ama daha sonra Windows 10'u tekrar nasıl kuracağım.

Hocam cümlenizden hiçbir şey anlamadım.

Geri
Yukarı