Forumda eleştiri yasak mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sylevon son 30 cezanın hiçbirisini ben vermedim :)
Öncesi??
Zaten birçok sebep bulup banlıyorsunuz kardeşim daha ne yapacaksınız acaba bana söyler misin? Hesabı mı banlayacaksınız nedir yani bu. Ben şurda ağız tadı ile bir yorum yapmaya çekiniyorum. Acaba linç yer miyim, acaba moderatör arkadaşlar ban atar mı diye. Artık ipin ucunu kaçırıyorsunuz cidden.
%100 haklılık payı. :)

Arkadaşlar bence kuralları abartmaya gerek yok foruma yeni başlayınca gerçekten çok zor geliyordu ancak bir yerden sonra artık alışıyorsunuz ve ban almamaya çalışıyorsunuz bu arada forumu sevmeyenler sizi forumda zorla tutmuyoruz felsefe konusuna gelince ayet paylaşma konusunda hak veriyorum adama ayet haricinde nasıl kanıtlayacağız oda bir sorun ancak ben o konulardan daha çok forumun ana yeri teknik destek yerlerinde duruyorum ve bu forum kadar güzel bir forum görmedim örnek vermek gerekirse donanımhaber hiçbir şey çözüm bulunmuyor genellikle goygoy vb.

Sylevon son 30 cezanın hiçbirisini ben vermedim :)
Şu konuda silinen mesajı yetkililer görebiliyor size bir şey söylememe gerek yok:

Arkadaşlar bence kuralları abartmaya gerek yok foruma yeni başlayınca gerçekten çok zor geliyordu ancak bir yerden sonra artık alışıyorsunuz ve ban almamaya çalışıyorsunuz bu arada forumu sevmeyenler sizi forumda zorla tutmuyoruz felsefe konusuna gelince ayet paylaşma konusunda hak veriyorum adama ayet haricinde nasıl kanıtlayacağız oda bir sorun ancak ben o konulardan daha çok forumun ana yeri teknik destek yerlerinde duruyorum ve bu forum kadar güzel bir forum görmedim örnek vermek gerekirse donanımhaber hiçbir şey çözüm bulunmuyor genellikle goygoy vb.
Hocam 762 mesajınız var. @Sylveon bile 23K mesajdan sonra bunları yazıyor. Gayet haklı da kurallar kısmında.

Konuda birden fazla soru var, bunlar için bile ceza verilebilirdi aslında. Konuyu onaylan moderatör o başlığı uygun görmüş, hangi sorunuza göre başlık düzenlenecekti? En az 4 tane soru sormuşsunuz konuda.
Daha önce ki konularımda 4'ten fazla soru sorduğum da olmuştu. En basit Linux hakkında ki konum. Anakartın OC'taki önemi nedir? başlığı altında sorulmuş sorular. O halde şu andan itibaren aynı konu hakkında ki farklı sorular için tek tek konu açayım?
Uygun görülen başlık ile konu içeriğinin alakası 0. Raporda da belirttiğim gibi azıcık saksıyı çalıştıran bir kişi çok basit bir başlık ile sorunu çözebilirdi.

Yasak değil ama düşündürtüyor, konuyu tam olarak hatırlamıyorum ama birisi sadece eleştirdi diye bir moderatör arkadaş 2 yıl ban atmıştı kendisine. Herhangi bir argo-küfür de yoktu, hakkını aramıştı sadece. 1 ay oluyor.

Sosyal'de gereksiz bulduğum tek kural yazım yanlışı olan mesajı alıntılamama kuralı, bunun dışındaki diğer bütün kurallar gayet gerekli ve forumun kalitesini artıyor.

Şu ana kadar Forum ile ilgili ağır bir eleştiri yapmadım, üslubunu bozmadan eleştiri yapacak birsinin ceza alacağını sanmıyorum.

Yasak değil ama düşündürtüyor, konuyu tam olarak hatırlamıyorum ama birisi sadece eleştirdi diye bir moderatör arkadaş 2 yıl ban atmıştı kendisine. Herhangi bir argo-küfür de yoktu, hakkını aramıştı sadece. 1 ay oluyor.
Evet. Hadi bakalım, kanıt var. Peki bunun bahanesi nedir? :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı