Forumdan 1 uyarı puanı ile 1 gün ban yemek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aslında hesabı açtığınızda okusaydınız böyle bir soruya gerek kalacağını sanmıyorum.

Modlar insiyatif kullanabilir. Ceza puan tablosuna bağlı kalmak zorunda değiller. Hatta bir kelime söylediğinde onlarca beğeni alırken aynı kelimeyi başka bir yerde söylediğin de ceza bile alabilirsin. Hatta aynı konuda farklı kişiler aynı kelimeyi kullandığında sen ceza alıp o almayabilir.

Burda bulunduğum sürece bu gibi ucu açık durumlara defalarca şahit oldum. Artık yoruldum. Bence siz de uğraşmayın. Kabullenin geçin. Technopat'tan 1 gün uzak olmak dünyanın sonu değil sonuçta.

Aslında hesabı açtığınızda okusaydınız böyle bir soruya gerek kalacağını sanmıyorum.
Teşekkürler oradakileri gerçekten baştan sona okudum ve bütün kuralları biliyorum artık hiçbir hata yapmayacağım sosyalde hatta gerçek hayatta bile. Türkçe profesörü iş ilanlarına da bakmaya başladım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler oradakileri gerçekten baştan sona okudum ve bütün kuralları biliyorum artık hiçbir hata yapmayacağım sosyalde hatta gerçek hayatta bile.Türkçe profesörü iş ilanlarına da bakmaya başladım.
Noktalama işaretinden sonra boşluk bırakın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı