Çözüldü Forza Horizon 5 botlar spawnlanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

gurelwrey548

Decapat
Daha fazla  
Dostlar oyunu ilk yüklediğimde oynadım eğitim kısmını bitirdim ve serbest takılmaya başladım. İlk zamanlar vardı botlar sonra sıkıldım çıktım 1 gün sonra yine girdim girdikten sonra oyun otomatikman sunucuya bağlanmaya çalıştı. Ben de hemen iptal ettim ondan sonra oyundaki bot araçları spawlanmamaya başladı. Horizon tekliye geçtim yine yoklar oyun offline geçiyor ama arabaları spawlamıyor. Sorun bu bunun çözümü nedir?

Botlardan kastınız nedir? Etrafta dolanan ve üzerinde numara olan arabalar mı yoksa normal bir şekilde yolda giden etkileşime geçemediğiniz arabalar mı?

Tamam anladım. Bir ara bende de vardı eğlenceliydi ama şu anda yok. Nasıl yok oldular ben de bilmiyorum. (Ayrıca onların offline moddayken ortaya çıkması normal)

Tamam anladım. Bir ara bende de vardı eğlenceliydi ama şu anda yok. Nasıl yok oldular ben de bilmiyorum. (Ayrıca onların offline moddayken ortaya çıkması normal)
Offline'da çıkması normal ama o bot yarışçıların bende gelmiyorlar hocam herhalde sizde bilmiyorsun çözümü.

Tamam sıkıntıyı hallettim

Son düzenleme:
Ben o botları geri getirmek istiyorum da eğer sorununuzu oyun ayarlarından falan çözdüyseniz o ayarı değiştirip botları geri getirmeye çalışacaktım. Yani nasıl çözdüğünüzü anlatırsanız sevinirim. :)

Geri
Yukarı