Fotoğraftaki görselde cihaza iade veya değişim raporu verilmiş mi?

Hocam biri ASUS ROG STRIX G16 oyunlarda 97 dereceye kadar çıkıyor bu biride ASUS ROG STRIX G16 ekrandaki çizgiler normal mi? bu ekstra 2 sorun daha var 1'i ekran parlaklığı ayarlanmıyor bir diğeri de cihazın ışık sızması çok fazla. Son olarak belirteyim bu sorunların hepsi cihaza panel değişimi yapıldıktan sonra oldu kısaca her şeyin başlangıcı ASUS ROG STRIX G16 ekranda mavi ve siyah çizgi bu sorun.

Aynen hocam yarın direkt arayacağım.

Muhtemelen benim cihaza panel değişimi uygulandığında düzgün uyglanmadı hocam.

Bende Excalibur monitor kullanıyorum Windows'tan parlaklık monitorde değişmiyor monitorun ayarlarından belki ayarlanabilir.

Hocam biri ASUS ROG STRIX G16 oyunlarda 97 dereceye kadar çıkıyor bu biride ASUS ROG STRIX G16 ekrandaki çizgiler normal mi? bu ekstra 2 sorun daha var 1'i ekran parlaklığı ayarlanmıyor bir diğeri de cihazın ışık sızması çok fazla. Son olarak belirteyim bu sorunların hepsi cihaza panel değişimi yapıldıktan sonra oldu kısaca her şeyin başlangıcı ASUS ROG STRIX G16 ekranda mavi ve siyah çizgi bu sorun.

Aynen hocam yarın direkt arayacağım.

Muhtemelen benim cihaza panel değişimi uygulandığında düzgün uyglanmadı hocam.
Titiz çalışılmadıysa olabilir.
Umarım istediğiniz çözümü en kısa zamanda elde edersiniz.

Bende Excalibur monitor kullanıyorum Windows'tan parlaklık monitorde değişmiyor monitorun ayarlarından belki ayarlanabilir.

Hocam o özellik çalışıyordu tamamen panel değişimi sonrası oluştu.

Titiz çalışılmadıysa olabilir.
Umarım istediğiniz çözümü en kısa zamanda elde edersiniz.

KVK teknik servis hocam ne kadar titizlik beklenebilir.

KVK teknik servis ismini görünce moralim bozuluyor. Onlardan servis hizmeti almak zorunda kalmayı hiç mi hiç istemem.

Gerçekten hocam keşke haklarımı bilseydim ve ilk gönderdiğimde iade/değişim raporu alsaydım. Sağlık olsun yapacak bir şey yok.

Gerçekten hocam keşke haklarımı bilseydim ve ilk gönderdiğimde iade/değişim raporu alsaydım. Sağlık olsun yapacak bir şey yok.

Zamanında ürünümü servislerine yollarken ben de moralimi çok bozmuş ve iade için çok uğraşmıştım fakat çözüm bulamamıştım. Sağlık olsun, olmuşa çare yok derler. Umarım gönlünüzce bir sonuca varırsınız.

Zamanında ürünümü servislerine yollarken ben de moralimi çok bozmuş ve iade için çok uğraşmıştım fakat çözüm bulamamıştım. Sağlık olsun, olmuşa çare yok derler. Umarım gönlünüzce bir sonuca varırsınız.

Umarım hocam çok sağ olun.

Umarım hocam çok sağ olun.

Hocam tam da almaya iyice hazırlanmışken bu konuyu görmek yine moralimi bozdu. Umarım tez vakitte sorunun çözülür. Peki cihazda sorun olması durumunda ilgili firmayla iletişime geçip, değişim istediğimizi söyleyip, doa raporu hazırlatmamız değişim için yeterli mi, yoksa süreç farklı mı işliyor? Konu dışında çıkmıyorumdur umarım.

Hocam tam da almaya iyice hazırlanmışken bu konuyu görmek yine moralimi bozdu. Cihazda sorun olması durumunda ilgili firmayla iletişime geçip, değişim istediğimizi söyleyip, doa raporu hazırlatmamız değişim için yeterli mi, yoksa süreç farklı mı işliyor? Konu dışında çıkmıyorumdur umarım.

Hocam benim tecrübemi size aktarayım. Öncelikle alacağınız cihazda sorun olacak diye bir şey yok. Benim forumda gördüğüm ilk ROG sorunu bende. Varsayım yapalım cihazda sorun oluştu cihazı servise gönderin ardından cihaza kesinlikle tamir uygulanmamasını istediğinizi ve ilk 6 ay içinde oluşan sorunlardan ötürü doa kapsamında iade/değişim raporu istediğinizi belirtin. Raporu aldıktan sonra ise aldığınız firma ile iletişime geçin ve raporunuzu verin. İster para iadesi ister değişim yapın olay budur. Bu süreçte sizin yaşayacağınız tek zorluk iade/değişim raporu almak olabilir onun dışında bir sorun olacağını düşünmüyorum.(satıcıda stok olmama durumu hariç.)

Hocam benim tecrübemi size aktarayım. Öncelikle alacağınız cihazda sorun olacak diye bir şey yok. Benim forumda gördüğüm ilk ROG sorunu bende. Varsayım yapalım cihazda sorun oluştu cihazı servise gönderin ardından cihaza kesinlikle tamir uygulanmamasını istediğinizi ve ilk 6 ay içinde oluşan sorunlardan ötürü doa kapsamında iade/değişim raporu istediğinizi belirtin. Raporu aldıktan sonra ise aldığınız firma ile iletişime geçin ve raporunuzu verin. İster para iadesi ister değişim yapın olay budur. Bu süreçte sizin yaşayacağınız tek zorluk iade/değişim raporu almak olabilir onun dışında bir sorun olacağını düşünmüyorum.(satıcıda stok olmama durumu hariç.)

Sorun yaşarsam tamir istemeden değişim/iade yoluna gidilebileceğini bilmiyordum. Açıklama için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı