Fotoğraftaki görselde cihaza iade veya değişim raporu verilmiş mi?

Yer
Hatay/Antakya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 4060 LAPTOP GPU i7-13650HX CPU 16GB 4800MHZ DDR5 RAM 512GB NVMe M.2 SSD
Merhaba, bundan 1 hata önce cihazımı servise gönderdim ve bugün kontrolünü ettiğimde hafta sonu olmasına rağmen bir değişiklik olmuş. Durumun SS'ini eke koyuyorum. Takip numarasını kargoya yazdığımda benim gönderdiğim zamanki kargo takip çıkıyor. Daha önceki gönderimlerimde böyle bir no da yazılmadı. Acaba iade değişim raporu kabul edilmiş mi, bir bilgisi olan var mı?
Screenshot_20231022_205812.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Onarım tamamlanmış yazıyor. Demek ki bozukmuş tamir edilmiş arayıp bilgi alın derim.

Onarım tamamlanmış yazıyor. Demek ki bozukmuş tamir edilmiş arayıp bilgi alın derim.

Hocam onarım yapılmamasını kesin olarak belirttim iade/değişim istediğimin altını defalarca çizdim. Yarın arayacağım ancak okul falan derken gecikeceği için sorayım dedim.

Merhaba,

Resimdeki aşamalara bakılırsa ürün onarılmış, değişim olsaydı belirtirlerdi diye düşünüyorum.

Merhaba,

Resimdeki aşamalara bakılırsa ürün onarılmış, değişim olsaydı belirtirlerdi diye düşünüyorum.

Hocam şöyle bir önceki gönderimimde de onarım tamamlandı yazdı ancak hiçbir şey yapılmıyor klasik bir mesaj. Ve cihaz sadece incelendi şu takip noyu anlamadım. Sanırım yarın aramam çok daha doğru olacak.

Hocam onarım yapılmamasını kesin olarak belirttim iade/değişim istediğimin altını defalarca çizdim. Yarın arayacağım ancak okul falan derken gecikeceği için sorayım dedim.

Değişim gerektirecek bir sorun olmadığı tamir edilebileceği için iade veya değişim yapılmıyordur hocam.

Hocam şöyle bir önceki gönderimimde de onarım tamamlandı yazdı ancak hiçbir şey yapılmıyor klasik bir mesaj. Ve cihaz sadece incelendi şu takip noyu anlamadım. Sanırım yarın aramam çok daha doğru olacak.
O zaman aramak en iyisi.
Yarın ilk fırsatta arayın, arızalı ürünlerde değişim isteme hakkınız var, sorun yaşarsanız Alo 175 Tüketici Danışma Hattı'nı arayabilirsiniz.

Sorun nedir hocam cihazınızın?

Hocam biri ASUS ROG STRIX G16 oyunlarda 97 dereceye kadar çıkıyor bu biride ASUS ROG STRIX G16 ekrandaki çizgiler normal mi? bu ekstra 2 sorun daha var 1'i ekran parlaklığı ayarlanmıyor bir diğeri de cihazın ışık sızması çok fazla. Son olarak belirteyim bu sorunların hepsi cihaza panel değişimi yapıldıktan sonra oldu kısaca her şeyin başlangıcı ASUS ROG STRIX G16 ekranda mavi ve siyah çizgi bu sorun.

O zaman aramak en iyisi.
Yarın ilk fırsatta arayın, arızalı ürünlerde değişim isteme hakkınız var, sorun yaşarsanız alo 175 tüketici danışma hattı'nı arayabilirsiniz.

Aynen hocam yarın direkt arayacağım.

Muhtemelen benim cihaza panel değişimi uygulandığında düzgün uyglanmadı hocam.

Geri
Yukarı