Frosty mod Manager FIFA 20 "...yolunun bir parçası bulunamadı." hatası

1ReasoN

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta yazdığı gibi modları Frosty mod Manager'a yükleyip Launch'a bastıktan kısa süre sonra "\fıfa 20\patch\win32\superbundlelayout\fifa_installpackage_00\en\loc\ar.toc' yolunun bir parçası bulunamadı." hatası alıyorum, farklı farklı kaynaklardan pek çok çözüm yolu olduğu iddia edilen yöntemler denedim fakat hiçbiri işe yaramadı. Sitelerde yazanlara göre sorun izinlerle alakalı ama ben bir türlü düzeltemedim hatanın ekran görüntüsünü de atacağım yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    39 KB · Görüntüleme: 345
Başlıkta yazdığı gibi modları Frosty mod Manager'a yükleyip Launch'a bastıktan kısa süre sonra "\fıfa 20\patch\win32\superbundlelayout\fifa_installpackage_00\en\loc\ar.toc' yolunun bir parçası bulunamadı." hatası alıyorum, farklı farklı kaynaklardan pek çok çözüm yolu olduğu iddia edilen yöntemler denedim fakat hiçbiri işe yaramadı. Sitelerde yazanlara göre sorun izinlerle alakalı ama ben bir türlü düzeltemedim hatanın ekran görüntüsünü de atacağım yardımcı olursanız sevinirim.

Aynı hatayı ben de alıyorum ve birkaç saattir çözmeye çalışıyorum. Eğer çözümü bulduysan lütfen benimle de paylaşır mısın?

Usta çözdün mü bu olayı? Ben de fifer yamasını indirdim ama aynı hatayı alıyorum düzelmedi. Sende düzeldi mi?

Hocam bende aynı modu kurmayı denemiştim ama dediğim gibi Frosty mod Manager'a belge kopyalama-yapıştırma, taşıma vs. yetkisini veremedim(adını hatırlayamadım yönetici olarak çalıştırma gibi ama o değil).

Geri
Yukarı