FS15 vs. Dying Light vs. ETS2

Aratus

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar,

Sepetime bu 3 oyunu ekledim. Sizden tavsiye bekliyorum, özellikle oynayanlardan ve bilgi sahibi olanlardan. Gerekirse 3'ünü birden bile alabilirim. Tamamen kararsız kalmış durumdayım ama her türlü 1 tanesini alacağım.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    26,5 KB · Görüntüleme: 45
ETS2 denenmeli. FS 15 almanızı tavsiye etmem çok geride kaldı. FS 15 yerine 17 almanızı öneririm. 19 çok pahalı, değmez. Dying Light hakkında fikrim yok.

FS15 bence 25 TL etmez, indirimde daha uygun paraya alırsınız. Zaten Epic Games FS19'u bedava dağıttı, almadınız mı?

Dying Light tek oyun almak aşırı mantıksız, 29 TL'ye full paket alınıyor, kesinlikle onu alın.

ETS 2'yi sadece oyun olarak alın, DL full paket alın. ETS harita DLC'lerinin tümünü sonradan alırsınız. Hatta FS 15 çıkartırsanız İtalya ve Fransa'yı alırsınız.

ETS2 denenmeli. FS 15 almanızı tavsiye etmem çok geride kaldı. FS 15 yerine 17 almanızı öneririm. 19 çok pahalı, değmez. Dying Light hakkında fikrim yok.
yorumunuz için teşekkür ederim fs 19 hakkında ne düşünüyorsunuz bir kuponum var 40 tl ye alabilirim istersem almalımıyım ?

DLC mantığını tam bilmiyorum genel oyunu yükledikten sonra onları mı yüklüyoruz mod gibi mi?
Oyunu yüklediğinizde onlar da oyun ile birlikte iniyor. Oyunda bir DLC var, diğer oyunların DLC'lerine taş çıkartır.

The Following DLC'si. Oyunu bitirirseniz onu da oynayın. Hikayenin devamıdır.

Geri
Yukarı