FX 6100 işlemciye 300 TL soğutucu önerisi

Shote17

Decapat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Merhaba, stok soğutucu ile overclock yapılmıyor biliyorsunuz. Anakartım GA 990FXA-UD3 AM3+ soket. İleriye dönük yatırım için AM4 sokete de uyacak bir fan önerir misiniz? Bütçe 300TL en fazla.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fan önerim yok fakat fan satıyorum. 200W TDP'si bulunan 8 bakır borulu bayağı iyi bir fan. Fakat işlemciyi de almanız gerekiyor. Hocam isterseniz eski bilgisayarımı size satayım. Birkaç saat sonra 2. el ilanları bölümünde ilan oluşturacağım. Oraya bakabilirsiniz.

Fan önerim yok fakat fan satıyorum. 200W TDP'si bulunan 8 bakır borulu bayağı iyi bir fan. Fakat işlemciyi de almanız gerekiyor. Hocam isterseniz eski bilgisayarımı size satayım. Birkaç saat sonra 2. el ilanları bölümünde ilan oluşturacağım. Oraya bakabilirsiniz.

Sadece fan önerisi almak istemiştim. Bilgisayar almayı düşünmüyorum şu an.

Oo güzelmiş. Teşekkürler bilgi için. Intel'e de desteği var mı yoksa sadece AMD mi? Bir de çok sesli mi?

Intel için de destek var.

T6 Ultra'nın fanı biraz sıkıntılı takılma yapabilir, ama T6'nın fanı biraz daha iyi o konuda. Bütçe oluşunca fanları değiştirebilir, Aerocool Mirage 12 Lite 80 TL falan şu an örneğin.

Yeni konular

Geri
Yukarı