FX 8320 Sistem

Tek tek alsanız neyinize yarayacak zaten. RAM ile mi oyun oynayacaksınız. Birbirinize bakıp bakıp konuşursunuz. :D

Paranızı biriktirip tam bir bütçe belirtin.

Tek tek alsanız neyinize yarayacak , RAM ile mi oyun oynayacaksınız. Birbirinize bakıp bakıp konuşursunuz.
?????????????
Arkadaşım afedersiniz de gerçekten şu konuyu ciddi ciddi açtığım için kendimden utanıyorum.. Benim bütçemi , durumumu bilmeden paranı biriktirde gel ,80 gb hdd ne la AHAHAA , RAM ' le mi oynıycan oyunu birbirinize bakar konusursunuz ? bu apayrı saçma bir cümle.. Lütfen terbiyenizi seviyenizi takının da gelin bu foruma. Benim şuanki sistemimi yazdıysam 80 gb hdd yazdıysam bf4 cod ghost u bile zor sığdıracağım bir hdd a be beynini sevdiğimin güzel insanı ben zaten parçayı değiştireceğim , bana 1tb barracuda black series 1tb önersene sen sana ne benim şuanki 80gb HDD'im den ? Bunu beklerdim açıkçası.Bir şey bilmemekle beraber cümle de kuramıyorsunuz.
Bu topladığım sistem amd nvdia chipsetli , kafama göre topladım evet fakat FX8320 ve hdd aldığımda bu sistem benim için bitmiştir ben bunları var sayarak bana öneri yaparmısınız diyorum size siz kalkmışsınız bana sıfırdan sistem topluyorsunuz ben doktor oğlumuyum be ?

Konuyu kapatırmısınız lütfen? @Recep Baltaş

Bu forumda PC toplayanlar arasında parçaları ayrı ayrı alan görmedim. Bunun için doktor oğlu olmaya da gerek yok. Her ay bir parça almanın ne mantığı var? Biriktirip parayı öyle alın diyorum ben size. Her ay hangi parça için ne kadar para birikeceğini ben nereden bileyim? Kendi kendinize sinirlenip durmayın. Kimse burada bile bile sizle dalga geçmeye çalışmıyor. Sakinleşecekseniz öneri istemeye devam edin.

Tek tek alsanız neyinize yarayacak , RAM ile mi oyun oynayacaksınız. Birbirinize bakıp bakıp konuşursunuz.
?????????????
Arkadaşım afedersiniz de gerçekten şu konuyu ciddi ciddi açtığım için kendimden utanıyorum.. Benim bütçemi , durumumu bilmeden paranı biriktirde gel ,80 gb hdd ne la AHAHAA , RAM ' le mi oynıycan oyunu birbirinize bakar konusursunuz ? bu apayrı saçma bir cümle.. Lütfen terbiyenizi seviyenizi takının da gelin bu foruma. Benim şuanki sistemimi yazdıysam 80 gb hdd yazdıysam bf4 cod ghost u bile zor sığdıracağım bir hdd a be beynini sevdiğimin güzel insanı ben zaten parçayı değiştireceğim , bana 1tb barracuda black series 1tb önersene sen sana ne benim şuanki 80gb HDD'im den ? Bunu beklerdim açıkçası.Bir şey bilmemekle beraber cümle de kuramıyorsunuz.
Bu topladığım sistem amd nvdia chipsetli , kafama göre topladım evet fakat FX8320 ve hdd aldığımda bu sistem benim için bitmiştir ben bunları var sayarak bana öneri yaparmısınız diyorum size siz kalkmışsınız bana sıfırdan sistem topluyorsunuz ben doktor oğlumuyum be ?

Konuyu kapatırmısınız lütfen? @Recep Baltaş

Öneri görünce, sinirlenecekseniz, su içe bilirsiniz. Parçayı tek-tek alsanız sonda çöp olacak. Hiç kimse burda bakan oğlu filan değil. Paranızı biriktirip öyle alın diyoruz. Ha para biriktire bilmiyosanız, o ayrı mesele.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı