G4600 ve GTX1050 Ti düşük performans sorunu

Ercan Özlük

Centipat
NVIDIA GTX 1050 Ti.

ASRock H110M.

Intel Pentium g4600.

8 GB RAM.

Dark 400W Dark Force ATX.

Bu sistem ile çoğu oyunda düşük performans sorunu oluşuyor izlediğim Benchmark videolarında aynı sistem ile benden 30 40 FPS daha fazla alan çok kişi var videolarda CPU %80 100 GPU %90 100 arasındayken bende CPU %100 GPU %50'lerde geziyor arka planda bilgasayarı yoran hiçbir şey yok görüntü kalitesini arttırmayı da denedim FPS sabit kalıyor drop artıyor bu sorunu düzeltmek için ne yapmam lazım.

İşlemcin günümüz için yetersiz.
baktıgım birçok yerde g4600 1050ti için yeterli diyorlardı darboğaz yapmaz diyorlar ve izlediğim test videolarındada bir sorun yok ama bende bu sorun var
Virüs testi yaptırın sisteminize. Ve önerimdir format atın.
internette cd siz bilgisayar sıfırlama gibi bir şey gördüm o bir etki gösterirmi? örnek olarak videoyu bırakıyorum

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Baktıgım birçok yerde G4600 1050 Ti için yeterli diyorlardı darboğaz yapmaz diyorlar ve izlediğim test videolarında da bir sorun yok ama bende bu sorun var

İnternette CD'siz bilgisayar sıfırlama gibi bir şey gördüm o bir etki gösterir mi? Örnek olarak videoyu bırakıyorum

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Güç kaynağınızdan şüphe duyuyorum ben. Oynarken donma veya anlık takılmalar oluyor mu?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı