Gainer tavsiyesi

TetikLive

Decapat
Daha fazla  
Kilo ihtiyacımdan dolayı gainer alacağım.
Aklımda bu iki ürün var fakat arasındaki farkı anlayamadım eğer kullanan var ise arasındaki farkı anlatabilir mi?

Bunların dışında farklı marka öneriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aklımda bu iki ürün var fakat arasındaki farkı anlayamadım eğer kullanan var ise arasındaki farkı anlatabilir mi?

Siyah paket olanın ek içeriği daha iyi ve içinde azda olsa kreatin var, mor paket ise daha çok vitamin çeşidi var ama miktarları çok az. Bütçe sorunu yoksa siyah paketi öneririm.

Bunlara bakacağım teşekkürler

Siyah kutu güzel fakat sana bir tavsiye vereyim. Servisi 100 gramdan fazla olan gainerların, 100 gramından fazlası sindirilmiyor diye biliyorum. BigJoy bu konuda daha avantajlı sayılıyor. 1 servisi 100 gramdan oluşuyor.

Siyah kutu güzel fakat sana bir tavsiye vereyim. Servisi 100 gramdan fazla olan gainerların, 100 gramından fazlası sindirilmiyor diye biliyorum. BigJoy bu konuda daha avantajlı sayılıyor. 1 servisi 100 gramdan oluşuyor.
Teşekkürler. Bigjoy dışında bir de mysupplement mass gainer ilgimi çekti bigjoy'un alt markasıymış sanırım, sizce nasıldır? Kilo alımında bigjoy kadar etkili olur mu?

Gainer için harcanan paraları her daim saçma buluyorum. Patates, makarna, pilav ile bu ihtiyacı çok rahat karşılarsınız. Sabahları marketlerde satılan dondurulmuş patatesleri yemeyi deneyin 2 hafta sonra fena kilo aldığınızı göreceksiniz zaten.

Gainer için harcanan paraları her daim saçma buluyorum. Patates, makarna, pilav ile bu ihtiyacı çok rahat karşılarsınız. Sabahları marketlerde satılan dondurulmuş patatesleri yemeyi deneyin 2 hafta sonra fena kilo aldığınızı göreceksiniz zaten.
Maalesef denemediğim yol kalmadı. Günde yediklerimi görseniz aklınız durur fakat 1.5 kilo dahi alamadim. Son çare olarak gainer düşünüyordum. Teşekkürler genede

Maalesef denemediğim yol kalmadı.
Dediğimi deneyin ardından Gainer için para harcayın. Ben bir ara üşengeçlikten dolayı sabahları kahvaltıyı Bim'de satılan tavuk döner ve dondurulmuş patatesleri fırına sürerek yapıyordum ve o süreçte fena kilo aldım. Paketlenmiş tavuk dönerler genelde pek sağlıklı olmuyor onu tüketmeyebilirsiniz ama o patatesler baya kilo aldıracaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı