Gamakay MK61 alınır mı?

Ben beyaz olanını aldım ve aynı sorun bende de vardı yazılımı indirdim sıfırlamamı söylüyordu yabancı kaynaklar sıfırlarken de cok bekletti kapattım baştan sıfırlamak için bir baktım klavye beyaz kaldı kullanılmıyor şu an ışıklar yanıyor fakat hiçbir türlü tuş basmıyor ve bilgisayar onu görmüyor.

Kanka niye öyle yaptın yazılım yüklerken bekletsede bekleseydin gg omuş olabilir telefonlardada güncellenirken ne der kapatmayın bricok olur kapatırsan telefonu ona benzer bir şey olmuş olabilir klavye.

Evet benim de aklima geldi o yüzden yazacaktım sosyale giremedim yukarıda yazmistim bulup buraya ekleyeceğim @Shuriken @Mimar20
Fn Tab A basili tut 5 saniye falan zaten olursa RGB'ler gelmesi lazim oradan anlarsin

Evet benim de aklima geldi o yüzden yazacaktım sosyale giremedim yukarıda yazmistim bulup buraya ekleyeceğim @Shuriken @Mimar20
Fn Tab A basili tut 5 saniye falan zaten olursa RGB'ler gelmesi lazim oradan anlarsin
yok denedim olmadı ya rgb acık zaten beyaz şekilde yanıyor ama hiçbir tepki yok
Kanka niye öyle yaptın yazılım yüklerken bekletsede bekleseydin gg omuş olabilir telefonlardada güncellenirken ne der kapatmayın bricok olur kapatırsan telefonu ona benzer bir şey olmuş olabilir klavye.
Resetlenebiliyor bazi pcbler farki tus kombinasyonlariyla. Bazilarinda ise pcb uzerinden fiziksel mudahele gerekebiliyor.
nasıl düzelir ya
mk61 .jpeg

Son düzenleme:
hocam yazılımı ve firmware i açın arka arkaya. firmwarede update e basmayın hemen. klavyenize giren kabloyu çıkartın ve update e basın ardından bekleyin biraz sonra kabloyu tekrar takın. update in olması lazım. bittikten sonra yazılımı kapatın ve tekrar açın klavyenizin gelmesi lazım. çoğu kullanıcı sorunu böyle halletti redditte ama hala düzeltemeyenler var.

hocam yazılımı ve firmware i açın arka arkaya. firmwarede update e basmayın hemen. klavyenize giren kabloyu çıkartın ve update e basın ardından bekleyin biraz sonra kabloyu tekrar takın. update in olması lazım. bittikten sonra yazılımı kapatın ve tekrar açın klavyenizin gelmesi lazım. çoğu kullanıcı sorunu böyle halletti redditte ama hala düzeltemeyenler var.
1621294899030.png

bu iki uygulama yüklü bende bunları açmamı söylüyorsun dimi hocam
1621295050177.png
firmware klasörüne basar basmaz bu hatayı alıyorum

13 Mayıs'ta aldım kargoya verilmeyince yazdım kahverengi almıştım stok kalmamış bugün mail geldi sarı Switch stoğa geldi diye isterseniz değiştirin diye bende arkadaşın ücretsiz değiştirdiğini görünce değiştirmek istediğimi belirttim ama para istediler mecbur bende bekliycem kahverengi Switch'i. 22 Mayıs civarı gelir stok diyor canlı destek.

Stok olmadığı için vazgeçtim direk brownu gönderdiler bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı