Gamakay MK61 alınır mı?

Bilmiyorum o cevap vermedi bana bu soruna genelde bricket klavye mi ne diyorlar.

Brickdir o telefonlardada yazılım bozulunca sürekli açılımaya çalışıp açılmayıp kapanıpp bir daha falan açılıyorsa brick oldu denir tabii telefonda böyle oluyor ama genel tabir aynı.

Hocam klavyedeki lag sorununun yazılımsal olduğu doğrulandı ama banggood bu konuda sadece 1 kişiye firmware linki atmaktan başka bir şey yapmadı. Bana 100₺ teklif etmelerinden de sorunun hala daha tam olarak bilinmediğinden eminim. Firmware şeyine gelecek olursak bazı kişilerde işe yarıyor ama yaramayan insanlar da var. GamaKay düzgün bir şekilde yazılıma güncelleme getirirse sorun çözülür diye düşünüyorum.
Düşünsenize firmware bende de işe yaramamış olsaydı değişim yapmak istememe rağmen 100₺ teklif edip konuyu kapatacaklardı. Sorunumu da çok düzgün bir şekilde açıkladım ama okuduklarından şüphe duyuyorum. Sadece şanslı bazı kullanıcılara düzgün geri dönüş yapılıyor. Firmware update linki alan arkadaş veya iade ya da değişim yapmak istemesine rağmen elindeki klavyeyi kargolamasına gerek olmayan arkadaşlardan bahsediyorum.

Hocam klavyedeki lag sorununun yazılımsal olduğu doğrulandı ama Banggood bu konuda sadece 1 kişiye Firmware linki atmaktan başka bir şey yapmadı. Bana 100₺ teklif etmelerinden de sorunun hala daha tam olarak bilinmediğinden eminim. Firmware şeyine gelecek olursak bazı kişilerde işe yarıyor ama yaramayan insanlar da var. GamaKay düzgün bir şekilde yazılıma güncelleme getirirse sorun çözülür diye düşünüyorum.
Düşünsenize Firmware bende de işe yaramamış olsaydı değişim yapmak istememe rağmen 100₺ teklif edip konuyu kapatacaklardı. Sorunumu da çok düzgün bir şekilde açıkladım ama okuduklarından şüphe duyuyorum. Sadece şanslı bazı kullanıcılara düzgün geri dönüş yapılıyor. Firmware Update linki alan arkadaş veya iade ya da değişim yapmak istemesine rağmen elindeki klavyeyi kargolamasına gerek olmayan arkadaşlardan bahsediyorum.

Umarım tamamen hallolur.

Hocam klavyedeki lag sorununun yazılımsal olduğu doğrulandı ama banggood bu konuda sadece 1 kişiye firmware linki atmaktan başka bir şey yapmadı. Bana 100₺ teklif etmelerinden de sorunun hala daha tam olarak bilinmediğinden eminim. Firmware şeyine gelecek olursak bazı kişilerde işe yarıyor ama yaramayan insanlar da var. GamaKay düzgün bir şekilde yazılıma güncelleme getirirse sorun çözülür diye düşünüyorum.
Düşünsenize firmware bende de işe yaramamış olsaydı değişim yapmak istememe rağmen 100₺ teklif edip konuyu kapatacaklardı. Sorunumu da çok düzgün bir şekilde açıkladım ama okuduklarından şüphe duyuyorum. Sadece şanslı bazı kullanıcılara düzgün geri dönüş yapılıyor. Firmware update linki alan arkadaş veya iade ya da değişim yapmak istemesine rağmen elindeki klavyeyi kargolamasına gerek olmayan arkadaşlardan bahsediyorum.
kanka son söylediğin şeyi anlamadım
kanka son söylediğin şeyi anlamadım
kargolama kısmıyla ilgili hiçbir şey anlamadım

Hocam banggood iade etmek istediğinde bazen klavyeyi senden istemiyor ama paranı yine de sana veriyor. @MonsterTR2'nin arkadaşında olduğu gibi klavyeyi yok etmesini istemişler ve yeni bir tane göndermişler.

Gerek olduğunu düşünmüyorum dediğim gibi yazılımla halledilebilecek bir sorun. Yapmaları gereken yeni bir güncelleme.

O arkadasta Discord'daki anakart kaymis tus basmiyormus optik klavye oldugu için yeni gondermisler arkadas sokup araya paket lastik sikistirip yerlestirip kapatmis sorun çözülmüş ama iyi bakli yeni geleni de sattı.

Geri
Yukarı