Gamakay MK61 alınır mı?

Benim tahmini gönderime haziran 14 diyor hocam. Turkey Direct mail ile mayıs'ın 18'inde kargolandı. Hızlı gelsin diye aldık o kargoyu neredeyse 1 ay tahmini diyor. Sende de öyle mi? Senin kargonun durumu ne @MonsterTR2

O kargo sadece kanka stok yok o yüzden diyor oyle bende 22 Nisanda aldim stok yoktu o yüzden 17 mayistavfalan gönderildi.
Optik yellow Switch kullanmıyorum ben. Gateron milky yellow bendeki Switch'ler.

Gateron milky yellow hangi klavyede kullaniyorsun optik değil herhalde.

Son düzenleme:
Arkadaşlar ben şimdi bu sorunları okudum kimler çözebildi ürünü ilerde alacağım ama güven eksikliği oluştu. Ürünegüncelleme gelmiş o sorunları çözüyor mu?

Arkadaşlar ben şimdi bu sorunları okudum kimler çözebildi ürünü ileride alacağım ama güven eksikliği oluştu. Ürünegüncelleme gelmiş o sorunları çözüyor mu?

Grcikme sorunu çözülüyor ama Switch sorunu falan yasayan duymadim @khandutchdan duydum sadece klavye guncellerken bitmeden kapattigi için yukarıda bir arkadas klavye brick oldu yani kendinddn brick olan duymadim yanlış yapmadsn oldu galiba brick cogu kiside ama cogu kisi memnun bangood yotumlsri falan hep iyi sadece son kisilerde oldu ods guncelleme ile düzeldi bende aldim yakinda gelir yazarim yine.

Grcikme sorunu çözülüyor ama Switch sorunu falan yasayan duymadim @khandutchdan duydum sadece klavye guncellerken bitmeden kapattigi için yukarıda bir arkadas klavye brick oldu yani kendinddn brick olan duymadim yanlış yapmadsn oldu galiba brick cogu kiside ama cogu kisi memnun bangood yotumlsri falan hep iyi sadece son kisilerde oldu ods guncelleme ile düzeldi bende aldim yakinda gelir yazarim yine.
Hocam senin kargo ne durumda bende son durum bu

Dosya Ekleri

• g.png
    g.png
    11,8 KB · Görüntüleme: 28

Geri
Yukarı