Gamakay MK61 alınır mı?

Arkadaşlar banggooda yeni üye olanlara 150tl indirim diyor. Bu klavyede vergiyle 400 gösteriyor. Bu yeni üye olana 150tl indirimi hemen kullanabilir miyiz bilen var mı? Yoksa bu işin şartı vs var mı?
@TÇB @hadwiger
Ön siparişlerde geçerli değilmiş sanırım. MK61 ön siparişte.

Ön sipariş ürünlerinde kupon kullanamıyosunuz zaten fiyatının.
Üstünde bir ürün bu.

Arkadaşlar banggooda yeni üye olanlara 150TL indirim diyor. Bu klavyede vergiyle 400 gösteriyor. Bu yeni üye olana 150TL indirimi hemen kullanabilir miyiz bilen var mı? Yoksa bu işin şartı vs var mı?
@TÇB @hadwiger

kanka konunu gördüm ve ben de gamakay mk61 almaya karar verdim 4-5 gündür çok kararsızdım hangi klavyeyi alsam diye sayende aldım ben de bunu şuan ön hazırlamadaymış 1-2 güne hazırlanır ve umarım 1 haftada ikimizinde eline geçer bu arada yellow ve blue switch arasında çok kararsız kaldım umarım pişman olmam. youtube'de hiç incelemesi yoktu ürünün
birde ben ürünü turkey mail ile aldım ekstra 70tl vererek fakat ön siparişte olan ürünler en erken 1 ay içinde geliyormuş doğru mu acaba

Kanka konunu gördüm ve ben de gamakay MK61 almaya karar verdim 4-5 gündür çok kararsızdım hangi klavyeyi alsam diye sayende aldım ben de bunu şu an ön hazırlamadaymış 1-2 güne hazırlanır ve umarım 1 haftada ikimizinde eline geçer bu arada yellow ve Blue Switch arasında çok kararsız kaldım umarım pişman olmam. YouTube'da hiç incelemesi yoktu ürünün.
Bir de ben ürünü turkey mail ile aldım ekstra 70TL vererek fakat ön siparişte olan ürünler en erken 1 ay içinde geliyormuş doğru mu acaba?

Evet 28 Ocak'tan önce gönderilmesi bekleniyor diyor zaten bu fiyata vergi ile beraber 390 TL'ye gateron optic Switch çok iyi hem pudding keycaps ile geliyor muazzam bence.
Kanka konunu gördüm ve ben de gamakay MK61 almaya karar verdim 4-5 gündür çok kararsızdım hangi klavyeyi alsam diye sayende aldım ben de bunu şu an ön hazırlamadaymış 1-2 güne hazırlanır ve umarım 1 haftada ikimizinde eline geçer bu arada yellow ve Blue Switch arasında çok kararsız kaldım umarım pişman olmam. YouTube'da hiç incelemesi yoktu ürünün.
Bir de ben ürünü turkey mail ile aldım ekstra 70TL vererek fakat ön siparişte olan ürünler en erken 1 ay içinde geliyormuş doğru mu acaba?

İki Switch de üzmez ben brown olanını aldım hem Blue gibi hissiyatı var hem Blue'ya göre sesi az ondan brown tercih ettim.
Ürünün kargosunu ne seçtiniz acaba? Vergiler dahil mi alsam diye kararsız kaldım. Burada daha falzla vergi çıkar mı acaba?

Bence vergisiz olanı alın ne de olsa her türlü ödeyeceksiniz vergiyi sadece bangood size ödediğinizi verecek belki gümrükten daha az bir vergi ile çıkma oranı var bildiğim kadarıyla bu aralar kutunun büyüklüğüne göre yazıyorlar vergiyi sanırsam.

Evet 28 Ocak'tan önce gönderilmesi bekleniyor diyor zaten bu fiyata vergi ile beraber 390 TL'ye gateron optic Switch çok iyi hem pudding keycaps ile geliyor muazzam bence.

İki Switch de üzmez ben brown olanını aldım hem Blue gibi hissiyatı var hem Blue'ya göre sesi az ondan brown tercih ettim.

Bence vergisiz olanı alın ne de olsa her türlü ödeyeceksiniz vergiyi sadece bangood size ödediğinizi verecek belki gümrükten daha az bir vergi ile çıkma oranı var bildiğim kadarıyla bu aralar kutunun büyüklüğüne göre yazıyorlar vergiyi sanırsam.
Kanka birde bu ürün yeni mi yoksa bayadır satışta mı değildi yoksa.

Yeni konular

Geri
Yukarı