GameGaraj markalı laptop ısınıyor mu?

Üstte de arkadaşın dediği gibi yorganın falan üstüne koyuyorsanız yani koyduğunuz yüzey hiç aralık bırakmadan laptopu sarıyorsa doğal olarak uçuyordur sıcaklığı.

Altı masaya dayalı ama yüksekte olsa çok fark ettiriyor mu ?
Fanları altta olan laptoplardansa(ki genelde öyledir) çok fark eder.
Fanları altta olan laptoplardansa(ki genelde öyledir) çok fark eder.
Bu durumda sizin bu işi doğru yapan birinin incelemesini izlemeniz lazım.
Fanların açık olması durumuna dikkat ederek laptop hakkında araştırmanıza devam edebilirsiniz. Kolay gelsin.

Ya Allah için güzelinden markalar varken neden fantezi arıyorsunuz ki?

Ayrıca bizim dizel Megane 2 otobanda 90 derecede çalışıyor olaya bak :D
Ama Strix bile 85-90 olduğu görüyor. Ki zaten laptop birleşenleri buna uygun ve yalıtım ile hissettirmez sıcaklığı (kaliteli markalarda).

Ya Allah için güzelinden markalar varken neden fantezi arıyorsunuz ki?
Gamegaraj MSI kasa laptoplar satıyor yalnız. Sadece laptopunda MSI logosu yok onun dışında aynı laptop.
Konuya dönelim, bazı cihazlar ısınıyor bazıları ise ısınmıyor. Hangi modeli düşündüğünüzü söyleyin o zaman ısınıp ısınmadığını söyleriz.

Gamegaraj MSI kasa laptoplar satıyor yalnız. Sadece laptopunda MSI logosu yok onun dışında aynı laptop.
Konuya dönelim, bazı cihazlar ısınıyor bazıları ise ısınmıyor. Hangi modeli düşündüğünüzü söyleyin o zaman ısınıp ısınmadığını söyleriz.
Tracer(rtx 3060) fenix(rtx 2070)

asus rog g531gu laptopum 98 derece görüyordu thermal macununu değiştirdim şuan 80-85 gidip geliyor anlık akıyor ama 4.5 ghz olan cpu 4 ghz nin üstüne çıkmıyor o ilginç geldi yada sabit bi frekansda çalışmıyor cihaz 3.9 3.8 sürekli oyundayken.

GameGaraj markalı laptopları inceliyordum. CPU sıcaklık değeri 85-95 aralığında çoğu oyunda ve bende tereddütte kaldım. Bu değerler sorun oluşturan bir durum mudur?

90 derece üstü sıcaklıkları gorup müşteri hizmetleri cihaz hakkında 0 bilgi sahibi olup cihaz üzerine kendine ait bir yazılımıda bulunmamakta yani dizboyu kotu.
GameGaraj MSI kasa laptoplar satıyor yalnız. Sadece laptopunda MSI logosu yok onun dışında aynı laptop.

MSI kasa fakat MSI en dandik kasası olup soğutmasıda giriş seviyesinden kotu olmakta.

Yeni konular

Geri
Yukarı