Gamepower Bane İncelemesi

Dün int kafeye gittim mause olarak Gamepower Bane vardı ben evde kendim Rampage Smx-R22 Phoenix kullanıyorum gayet memnunum ben bu mause yi alırken bane ile bu mause arasında kalmıştım iyiki rampage almışım gamepower in plastik kalitesi cidden çok kötü mause elimde kalıcakmış gibi bi hissiyatı var

50 TL'ye gerçek anlamda oyuncu faresi olacağını sanmıyorum. Onun için buna vereceğim paraya giderim Logitech, Microsoft gibi markaların sıradan farelerini alırım daha iyi. Tabi yine de almayı düşünenler için güzel bir inceleme olmuş, ellerine sağlık.

Hala almak isteyenler için alınabilir fakat plastiği kalitesiz ve çok kötü kokuyor.

mouseda çözünürlüğü azaltabiliyor muyuz ve polling rate i 1000 yapabiliyor muyuz inceleme çok güzel olmuş

Abi aldığım mousepadlerde sensör tam okumuyor. Sıkıntı çıkıyor. Senin kullandığın mousepad'de öyle bir sorun oluyor mu. Yani mesela hızlıca mouseyi çevirdiğinde tam algılıyor mu?

Abi aldığım mousepadlerde sensör tam okumuyor. Sıkıntı çıkıyor. Senin kullandığın mousepad'de öyle bir sorun oluyor mu. Yani mesela hızlıca mouseyi çevirdiğinde tam algılıyor mu?
Aynı sorundan muzdaribim.

RGB ayarlaması var mı bu mouseda uygulamadan?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…