Gamepower Medusa incelemesi

Selam arkadaşlar.
Belki bu ürünü almak isteyip de araştıranlar için bunu yazıyorum. Ürünün iki modeli var biri yeşil biri gökkuşağı renki yeşilli yanıp sönüyor, gökkuşağı ise sabit duruyor.

Malzeme kalitesine gelirsek 200 TL'ye göre ideal, benim için iyi bazıları için kötü olan özellik kulaklık hem hopqrlör hem de kulaklık olabiliyor. Benim monitörümün hoparlör yok son sese alıp hoparlör olarak kullanıyorum. 7.1 ses efekti var. Driverlerinden 3D ve 7.1'i açıp kaydedin. Kulaklık olarak kullanmak için bilgisayarın sesini 4-6 yapın.

Ses kartından fulleyin.
Test yaptığım oyunlar: CS:GO, Rainbow (Ürünü 5 aydır kullanıyorum)

İkisinde de oldukça iyi ses kasıyorum kişilerin nereden geldiğini anlayabiliyorum. 7.1 ses efekti olduğu için adamın nerede olduğunu bile anlayabiliyorum.

200 TL'ye oldukça değer bir fiyat.
Sorularınız varsa sorabilirsiniz, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konu sahibi Gamepower fanı. Onun bildiğinin aksine bir şey iddia ederken çok dikkatli olunuz. Adam kulaklığın dışa verdiği sesi hoparlör niyetine deyip onu bile iyi göstermiş. Seni sevmiyorum. En azından paranızı biriktirip HyperX Cloud stringer Core falan alın. Eğer 130 TL'ye düşecek olursa da bu markalardan alabilirsiniz ama daha da fazlasını vermeyin.

Ben size bayılıyorum. İkincisi Gamepower fanı değilim sesi dışarı vermemesi için yapılacak şeyi söyledim. Sizin gibi zengin kişiler bütçesi düşük olan kişileri hor gördüğü için bu ürünleri aldığımızda küçük görün bizleri. :)

Ben size bayılıyorum. İkincisi Gamepower fanı değilim sesi dışarı vermemesi için yapılacak şeyi söyledim. Sizin gibi zengin kişiler bütçesi düşük olan kişileri hor gördüğü için bu ürünleri aldığımızda küçük görün bizleri. :)
Benim bütçem düşüktü birkaç ay para biriktirip üst seviye denebilecek bir klavye aldım, zor bir şey değil 1-2 ay idare ettim eski klavye ile idare ettim şimdi çok memnunum.
Vasat demek orta demek bu arada haberiniz olsun dandik demek değildir.
Düzelteyim o zaman; “malzeme kalitesi yerlerde”

Seni küçük görmedim ve zengin değilim. Uyduruyorsun. Parasını biriktirip kaliteli mal alan zengin olmuyor. Ben de James Donkey ve onlarca Rampage tarzı markaların ucuz ürünlerini kullandım. Daha geçen sene HD4650 sistemim vardı hatta. Tecrübe konuşuyor atıp tutmuyorum. Böyle bir inceleme olamaz. 2 satır yazı yazıp alınır deyip insanlara bilgi veremezsin reklam yaparsın sadece. Üste çıkacağım diye saçmalama.

Benim bütçem düşüktü birkaç ay para biriktirip üst seviye denebilecek bir klavye aldım, zor bir şey değil 1-2 ay idare ettim eski klavye ile idare ettim şimdi çok memnunum.

Düzelteyim o zaman; “malzeme kalitesi yerlerde”

Vallaha ben hiç anlamam malzeme kalitesi falan ama ses kalitesi hoşuma gitti 3 haftadır falan kullanıyorum.

Benim ekipmana o kadar verecek param yok tamam mı? Sizin gibi onu bunu kötüleyen insanlara bir şey demek istemiyorum ve sizi ilgilendirmez benim gibi bütçesi olmayan kişilere incelemem faydası dokunsun. Tutturmuşsunuz çöp çöp bütçe olsa biz debiliriz Razer, SteelSeries almayı @saphary senin gibi insanlardan nefret ediyorum.
Seni küçük görmedim ve zengin değilim. Uyduruyorsun. Parasını biriktirip kaliteli mal alan zengin olmuyor. Ben de James Donkey ve onlarca Rampage tarzı markaların ucuz ürünlerini kullandım. Daha geçen sene HD4650 sistemim vardı hatta. Tecrübe konuşuyor atıp tutmuyorum. Böyle bir inceleme olamaz. 2 satır yazı yazıp alınır deyip insanlara bilgi veremezsin reklam yaparsın sadece. Üste çıkacağım diye saçmalama.

Çıldıracağım ya. Neyin reklamını alacağım ben? GameGaraj, Acer monitörün de incelemesini yaptım. Reklam olsa kulaklığa para vermezdim, düşünün.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vallaha ben hiç anlamam malzeme kalitesi falan ama ses kalitesi hoşuma gitti 3 haftadır falan kullanıyorum.
Ona bakılırsa benim iPhone kulaklığım da kaliteli ses veriyor hatta 30 TL’ye aldığım kulaklığında sesi iyi, hatta monitörün arkasındaki hoparlörün bile sesi iyi hepsi iyi mi oluyor şimdi?

Ona bakılırsa benim iPhone kulaklığım da kaliteli ses veriyor hatta 30 TL’ye aldığım kulaklığında sesi iyi, hatta monitörün arkasındaki hoparlörün bile sesi iyi hepsi iyi mi oluyor şimdi?

Konuşmak için konuşmayın lütfen konu ile alakası olmayan şeyleri konuşuyorsunuz.

Benim ekipmana o kadar verecek param yok tamam mı? Sizin gibi onu bunu kötüleyen insanlara bir şey demek istemiyorum ve sizi ilgilendirmez benim gibi bütçesi olmayan kişilere incelemem faydası dokunsun. Tutturmuşsunuz çöp çöp bütçe olsa biz debiliriz Razer, SteelSeries almayı @saphary senin gibi insanlardan nefret ediyorum.
Çirkinleşiyorsun tartışma koyulaştıkça. Ben senin gibilerden nefret ediyorum asıl. Hayatında başka kulaklık kullanmamışsındır sadece alınır yazıp inceleme yapıyorsun. Aksine reklam yapıyorsun ki Technopat buna ceza veriyor sana da vermeli kesinlikle. İncelemenin kime yararı olacak hiçbir şey yok kayda değer. Ekipmana para veremiyorsan beni ilgilendirmez ben gerçekleri söylerim.

Ben kulaklığa iyi veya kötü diye bir şey demedim ki? Benim eski hoparlörüm vardı kulaklığım yoktu ses kasmakta zorlanıyordum kulaklığı aldım ses kalitesi hoşuma gitti sadece bunu belirttim.

Yeni konular

Geri
Yukarı