Gamepower Medusa incelemesi

Kulaklık 1.5 senedir bende, şu an deri pedleri tamamen soyuldu hatta soyulduktan sonra gelen kumaşımsı yüzey de soyuldu sarı sünger gözüküyor artık yırtılıyor, kumaşımsı yüzey daha rahat deriden emin olun, Arctis 3 var bir de, onu takınca kafama Allah'ım dünya varmış diyorum. Yok yani böyle bir şey yok kulaklarımı hissetmiyorum artık kafamda seyit onbaşı'nın taşıdığı top mer misini taşıyorum sanarsınız. Boş verin 7.1'i falan zaten pek bir halta yaramıyor sanal 7.1 olan kulaklıklar, alın şu bütçeye bir kulak içi en azından kafanız kopmaz, tek memnun olduğum mikrofonu başka da bir halta yaramaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı kulaklığı ben de kullanıyorum. İnanmayan inanmasın. Size yemin ederim 1.5 senedir ben de kullanıyorum. Çok şükür soyulmadı. Hor kullanmak etkili bence. Adam akıllı kullanırsanız bir sıkıntı yaşamazsınız.

Aynı kulaklığı ben de kullanıyorum. İnanmayan inanmasın. Size yemin ederim 1.5 senedir ben de kullanıyorum. Çok şükür soyulmadı. Hor kullanmak etkili bence. Adam akıllı kullanırsanız bir sıkıntı yaşamazsınız.
Bunun neyini adam akıllı kullanayım ya ne diyorsunuz? Ulan kulaklık adam mı ki ben adam olayım.

Kulaklık 1.5 senedir bende, şu an deri pedleri tamamen soyuldu hatta soyulduktan sonra gelen kumaşımsı yüzey de soyuldu sarı sünger gözüküyor artık yırtılıyor, kumaşımsı yüzey daha rahat deriden emin olun, Arctis 3 var bir de, onu takınca kafama Allah'ım dünya varmış diyorum. Yok yani böyle bir şey yok kulaklarımı hissetmiyorum artık kafamda seyit onbaşı'nın taşıdığı top mer misini taşıyorum sanarsınız. Boş verin 7.1'i falan zaten pek bir halta yaramıyor sanal 7.1 olan kulaklıklar, alın şu bütçeye bir kulak içi en azından kafanız kopmaz, tek memnun olduğum mikrofonu başka da bir halta yaramaz.

Rainbow ile yeşildeki tek fark ışık değil mi?

Bende 1 yıldır Medusa modelini kullanıyorum. Deri pedler de daha soyulma olmadı. Ara ara sol tarafında ses gidiyor. Apple kulaklığıma geçiyorum. Sonra kendiliğinden düzeliyor tekrar dönüyorum Medusa modeline. Komple bozulacağı günü bekliyorum bakalım. Daha sol tarafında ses gitmeye başlamadan önce memnun olduğum için Kizaru modelini tercih etmiştim. 1 ay Kizaru modelini kullandım onun da sol tarafında ses komple gitti. Bundan sonra da tövbe ettim artık Gamepower gibi dandik markalar almayacağıma.

Bence bunun adam akıllı kullanma ile alakası yok. Gamepower gibi dandik markalar alınca maalesef bu tarz sıkıntılar yaşıyoruz. Tabii sizin sorun yaşayacağınız anlamına gelmiyor fakat bu markanın ürünlerinde genel olarak hep bir sorun yaşayanlar vardır.

Çin'den alınıp üstüne marka eklenen markalar pişmanlıktır ucuz diye bile alınmaz Gamepower biraz daha dişinizi sıkıp almışken en iyisini alın uzun yıllar kullanın.

Aynısı James Donkey 710 için geçerlidir. Pedleri soyuldu gitti. Kafamda kulaklık değil 50kg dambıl taşıyorum gibi hissediyorum.

Geri
Yukarı