Gamepower Ogre alınır mı?

Bütçe
400
Bu arada yoruma emoji atarak kendinizi tatmin ediyorsanız istediğiniz kadar atabilirsiniz. Bende size gülüyorum valla. Kullanan çoğu kişide herhangi bir sorun yok yoksa o klavye kronik sorunlu değil demek değildir bu. Söylersiniz hatalı modeldir yenisini verirler size. Bunları da öğretmeyelim şimdi.

Çoğu kişi alınmaz demiş, benim yakın arkadaşım şu anda kullanıyor ama uzun süreçte ne olur bilemem. Kendimde denedim ama o kadar kötü değildi tercih senin.

Biraz daha atmamı ister misin?

Hocam o fiyat ne 1.5 ay önce 270 TL'ye aldım bu nasıl bir şey.
Ben de 270₺'ye aldım. Bu fiyata harikaydı. Zannımca ucuz sitelerde çok satıldığından stok bitti ve kimsenin o parayı o klavyeye vermeyeceği bir fiyatı koymayı seçen Mediamarkt'ta kaldı. Kimse oradan almamıştır herhalde, 689₺ idi. Yine öyle. O yüzden stokları duruyordur.
Biraz daha atmamı ister misin?
Nokta.

Ben de 270₺'ye aldım. Bu fiyata harikaydı. Zannımca ucuz sitelerde çok satıldığından stok bitti ve kimsenin o parayı o klavyeye vermeyeceği bir fiyatı koymayı seçen MediaMarkt'ta kaldı. Kimse oradan almamıştır herhalde, 689₺ idi. Yine öyle. O yüzden stokları duruyordur.

Bu kadar F/P bir Klavye'nin bu hallere düşmesi ne üzücü 😔.

Bu arada yoruma emoji atarak kendinizi tatmin ediyorsanız istediğiniz kadar atabilirsiniz. Bende size gülüyorum vallahi. Kullanan çoğu kişide herhangi bir sorun yok yoksa o klavye kronik sorunlu değil demek değildir bu. Söylersiniz hatalı modeldir yenisini verirler size. Bunları da öğretmeyelim şimdi.

Amacım G213 kötülemek değil kendim kullandığım için söylüyorum merak etme Hepsiburada yorumlarını okuyarak yorum yapmıyorum. Klavyeyi 1 sene kullandım ve yaşadığım sorunlar.
Tuşlar bir süre sonra bozuluyor, uzun süre kullanımda tuşlar ağırlaşıyor, benim mesela şu an CTRL ve Shift tuşları bozuk. G213 şu an 317TL ve 317TL'ye bu klavye yerine çok güzel klavyeler alınabilir. Bunu sadece ben söylemiyorum çoğu G213 kullanıcısı söylüyor -belli bir grup var Logitech G213'ü kötüleyip gidiyorlar demen bence çok saçma :)

Amacım G213 kötülemek değil kendim kullandığım için söylüyorum merak etme Hepsiburada yorumlarını okuyarak yorum yapmıyorum. Klavyeyi 1 sene kullandım ve yaşadığım sorunlar.
Tuşlar bir süre sonra bozuluyor, uzun süre kullanımda tuşlar ağırlaşıyor, benim mesela şu an CTRL ve Shift tuşları bozuk. Bunu sadece ben söylemiyorum çoğu G213 kullanıcısı söylüyor -belli bir grup var Logitech G213'ü kötüleyip gidiyorlar demen bence çok saçma :)

Mekanik klavye istemeyenlerin daha uyguna klavye isteyenlerin alternatifsiz bir örneğidir Logitech. Çoğu kullanıcı dediğiniz türklerden oluşuyorsa yetersiz bir ölçümdür. Yabancı forumlardan çok fazla araştırma yapmanız gerekir eğer yabancı diliniz iyiyse. Bana yazılımı olan uygun bir başka membran klavye söyleyebilir misiniz? Pek sanmıyorum. Haftalardır detaylı bir şekilde her yerden araştırıyorum. Yani sizin de çoğu kullanıcı diye sanki geneli kapsıyormuş gibi konuşmanız saçma.

Mekanik klavye istemeyenlerin daha uyguna klavye isteyenlerin alternatifsiz bir örneğidir Logitech. Çoğu kullanıcı dediğiniz türklerden oluşuyorsa yetersiz bir ölçümdür. Yabancı forumlardan çok fazla araştırma yapmanız gerekir eğer yabancı diliniz iyiyse. Bana yazılımı olan uygun bir başka membran klavye söyleyebilir misiniz? Pek sanmıyorum. Haftalardır detaylı bir şekilde her yerden araştırıyorum. Yani sizin de çoğu kullanıcı diye sanki geneli kapsıyormuş gibi konuşmanız saçma.

Bende Reddit'de gördüğüm ve kendim kullandığım için söylüyorum bunu dediğim gibi 317 TL'ye daha iyi membran klavyeler var (bence tabii herkesin kendi terciği saygı duyarım)

Yeni konular

Geri
Yukarı