Gamepower PSU alınır mı?

Link vererek kanıtlandırabilir misiniz?
Aylardır forumlardayım. Bir tane Gamepower şikayeti görmedim. Sadece berbat PSU, C4 PSU diyen ama kanıt sunamayan çamurcular var.
Link atmanızı bekliyorum.

Amazon'da Gamepower yazıp arama yapınca PSU'lara hiç yorum yapılmamış görünüyor. Eğer kanıt sunmazsanız sizi de çamurcular arasına alalım.

Link vererek kanıtlandırabilir misiniz?
Aylardır forumlardayım. Bir tane Gamepower şikayeti görmedim. Sadece berbat PSU, C4 PSU diyen ama kanıt sunamayan çamurcular var.
Link atmanızı bekliyorum.

Amazon'da Gamepower yazıp arama yapınca PSU'lara hiç yorum yapılmamış görünüyor. Eğer kanıt sunmazsanız sizi de çamurcular arasına alalım.

Belliki bilgisiz birisiniz ve sadece malını savunan. PSU'yu Gamemax üretiyor Gamemax GP serisi Gamepower'e sadece etiket basıyor. Yabancı forumlarda da markayı araştırabilirsiniz. Bu marka berbat derecede parça kalitesi var. Yabancı olsun Türk forumlarında önerilmez sorun. Çıkarmayabilir fakat çıkarma ihtimali yüksek. Facebook'ta oldugun gruplarda bu PSU'yu kullanıpta çok yanan ve patlayan insan gördüm. Ben de hazır sistem alacaktım, 1 ay araştırma yaptım ve bu PSU'nun hiçbir alınacak yeri yok. 550W olup 450W veren bir PSU diyoruz...

Belliki bilgisiz birisiniz ve sadece malını savunan. PSU'yu gamemax üretiyor gamemax gp serisi Gamepower'e sadece etiket basıyor yabancı forumlardada markayı araştırabilirsiniz bu marka berbat derecede parça kalitesi var yabancı olsun Türk forumlarında önerilmez sorun çıkarmayadabilir fakat çıkarma ihtimali yüksek Facebook'da oldugun gruplarda bu PSU'yu kullanıpta çok yanan ve patlayan insan gördüm bende hazır sistem alacaktım 1 ay araştırma yaptım ve bu PSU'nun hiçbir alınacak yeri yok 550W olup 450W veren bir PSU diyoruz...

GamePower PSU bozuldu şuraya da patlayan birini bırakalım...

Belliki bilgisiz birisiniz ve sadece malını savunan. PSU'yu Gamemax üretiyor Gamemax gp serisi Gamepower'e sadece etiket basıyor yabancı forumlardada markayı araştırabilirsiniz bu marka berbat derecede parça kalitesi var yabancı olsun Türk forumlarında önerilmez sorun çıkarmayadabilir fakat çıkarma ihtimali yüksek Facebook'da oldugun gruplarda bu PSU'yu kullanıpta çok yanan ve patlayan insan gördüm bende hazır sistem alacaktım 1 ay araştırma yaptım ve bu PSU'nun hiçbir alınacak yeri yok 550W olup 450W veren bir PSU diyoruz...

Dostum tek söylediğim kanıt göster. Klavyedeki tuşlara basıp kötülemek kolay. Aylardır gezmediğim forum, ürün satış sitelerinde hiçbir kötü yorumla karşılaşmadım ne Türkiye'de ne de yurtdışında.
Facebook gruplarında da aynı şekilde sadece kötü diyorlar. Patladığına kanıt olacak bir konu yok. Eğer varsa link at. Bu arada bilgisiz biri olup olmadığımı bilemezsin. Sadece malımı savunan biri de değilim. Çünkü almadan önce araştırma yaptım ve çok kişiye sordum. Kötü olduğuna kanıtın var mı diye ama hepsi ya küfür etti ya da cevap vermedi ya da tersledi. Bunun üzerine aldım. Ve şu anda memnunum. Alıp kullananlar memnunum derken kullanmayanlar memnun değil sence hangisi daha güvenilir?

Patladığına kanıt olacak linkler atmanı bekliyorum
GamePower PSU bozuldu şuraya da patlayan birini bırakalım...

Ha şöyle sonunda dediğimden anlayan birisi
Gamepower patlayan PSU 1
Ee Corsair'de patlıyor hatta ünlü bir youturberdı PSU'su patlayan video link atabilirim. Her üründe sorun olabilir. Olamaz diye bir şey yok.
1 Tane patlamış olması markayı çöp etmiyor (corsair den örnek vererek)
İmkanın varsa gidip düşük fiyatlı markaya para vermezsin zaten ama düşğk fiyat için alınabilecek bir marka hâla.
Her zaman kullandığım söz

Teknoloji şans işidir.

Dostum tek söylediğim kanıt göster. Klavyedeki tuşlara basıp kötülemek kolay. Aylardır gezmediğim forum, ürün satış sitelerinde hiçbir kötü yorumla karşılaşmadım ne Türkiye'de ne de yurtdışında.
Facebook gruplarında da aynı şekilde sadece kötü diyorlar. Patladığına kanıt olacak bir konu yok. Eğer varsa link at. Bu arada bilgisiz biri olup olmadığımı bilemezsin. Sadece malımı savunan biri de değilim. Çünkü almadan önce araştırma yaptım ve çok kişiye sordum. Kötü olduğuna kanıtın var mı diye ama hepsi ya küfür etti ya da cevap vermedi ya da tersledi. Bunun üzerine aldım. Ve şu anda memnunum. Alıp kullananlar memnunum derken kullanmayanlar memnun değil sence hangisi daha güvenilir?

Patladığına kanıt olacak linkler atmanı bekliyorum.

Ha şöyle sonunda dediğimden anlayan birisi.
Gamepower patlayan PSU 1.
Ee Corsair'de patlıyor hatta ünlü bir youturberdı PSU'su patlayan video link atabilirim. Her üründe sorun olabilir. Olamaz diye bir şey yok.
1 Tane patlamış olması markayı çöp etmiyor (corsair den örnek vererek)
İmkanın varsa gidip düşük fiyatlı markaya para vermezsin zaten ama düşğk fiyat için alınabilecek bir marka hâla.
Her zaman kullandığım söz.

Teknoloji şans işidir.

Şans işi ama Gamepower PSU'ların Corsair'e göre patlama ihtimali daha yüksek.

Şans işi ama Gamepower PSU'ların Corsair'e göre patlama ihtimali daha yüksek.

Agam sadece 1 tane örnek bulabildim nedense. Gamepower PSU patlayınca sahibini de mi öldürüyor? Madem patlıyor bu PSU neden kullananların çoğunluğu ben memnunum yazıyor? Ya da neden patladı diye sadece 1 konu var. Corsair PSU arayınca karşıma patlamaya giden bir sürü sorun kronik sorunlu modeller çıktı. Gamepower gibi bir markada bile böyle bir sorun olmamışken Corsair'de olması biraz gurur kırıcı sanki. Sonuçta segment farkı var

1 Ay içinde 4-5 kere yanan Gamepower PSU gördüm. Berbat bir PSU. İçindeki malzeme kalitesi berbat. 12V'tan veridigi deger berbat. Yabancı forumlara da bakabilirsiniz. PSU gerçekten sıkıntılı. Amazon'daki yorumlarda PSU'nun patladıgını veya yandıgını söyleyen çok insan var.
Tamamdır konu açılmış hakkında araştırmaya devam edeceğim bakalım. Cevabı sürekli düzelttim sebebi sonraki mesajdaki psu şikayetini görmemiş olmamdı. Ama hala söylediklerimin arkasındayım Amazon linklerini at hepimiz rahatlayalım çünkü markayı gömmekte milletin üzerine yok ama işe geldiğinde kimse kanıt yönünden doğru düzgün kanıt sunamıyor. Bu arada sırf böyleleri yüzünden cougar 700w aldım.

Hocam sırf senin gibiler yüzünden gittim 700W Cougar aldım. Gittim doğru düzgün cevap vermeniz için linkleri bıraktım hala saçma sapan cevap yazıyorsunuz. Kulaktan dolma yorumlar yapıyorsunuz. Adam sana demiş link ver diye, affedersin ama adamsan linki verip hepimizi susturup konuya açıklık getirirsin aksi takdirde olan belli zaten.

Kanka onların işi o. C4 deyip konuyu kapatıyorlar. Bu yüzden çamurcular diyoruz. Ha Gamepower PSU patlamaz mı patlar her PSU patlayabilir. Yukarıda bir arkadaş link atmış oradaki arkadaşın PSU'su patlamış. Geçmiş olsun. Ne diyelim ama bu 1 kişi Gamepower PSU'nun kötü olması anlamına gelmiyor ki aylardır bunu anlatmaya çalışıyorum. Halen başarılı olamadım. Çamurcularla diyaloğa girince eline bulaşıyor ondan kurtulmak isterken daha fazla çamurcu giriyor işin içine. Bazıları da 9 senedir bu mecrada sistem toplayan ve ürün tanıtan Donanım Arşivine laf atmış. Acaba kendileri ne üzerine tahsil yaptı. Bilgisayar toplama ya da PSU kalitesi diye bir tahsil var mı acaba?
Technopat kitlesi kendini lider görüyor artık. En iyilerini onlar biliyor. Raporluyoruz. Sağ olsun moderatörden de atarımızı yiyoruz.

@7oplamaPc merhaba,
1610233250629.png

Ürünün sayfasına gittiğimiz zaman iç yapıya dair bu görseli görüyoruz.
Ünite zaten grup regülasyonlu, APU sistemler üstünde kullanılmasını önermiyorum.

Ana Hold-Up kapasitorü de Shelcon marka, SHR serisi olması lazım, yani iyi bir Hold-Up Time değeri beklemek zor. Biraz daha detaylı anlatmak isterdim ancak grup düzenleme topolojisi bile bu ürünü alt sınıfta konumlandırmak için yeterli.
Herhangi bir sentetik teste de ulaşabilmiş değilim, ünite hakkında bilgi edindikçe ekleme yapacağım.

@7oplamaPc merhaba,
Eki Görüntüle 827041
Ünite zaten grup regülasyonlu, APU sistemler üstünde kullanılmasını önermiyorum.

Ana Hold-Up kapasitorü de Shelcon marka, SHR serisi olması lazım, yani iyi bir Hold-Up Time değeri beklemek zor. Biraz daha detaylı anlatmak isterdim ancak grup düzenleme topolojisi bile bu ürünü alt sınıfta konumlandırmak için yeterli.
Herhangi bir sentetik teste de ulaşabilmiş değilim, ünite hakkında bilgi edindikçe ekleme yapacağım.
Merhaba hocam ne kadar teknik terimlerden çok fazla anlamasamda aydınlattığınız için teşekkürler bu çözümlemeyi Cougar 700w psu için de yapabilir miyiz ?

@7oplamaPc merhaba,
Eki Görüntüle 827041

Ana Hold-Up kapasitorü de Shelcon marka, SHR serisi olması lazım, yani iyi bir Hold-Up Ti'me değeri beklemek zor. Biraz daha detaylı anlatmak isterdim ancak grup düzenleme topolojisi bile bu ürünü alt sınıfta konumlandırmak için yeterli.

Üst sınıf bir PSU olduğunu söylediğim bir yer yok. Elektrik devrelerinden anlayacak kadar elektrik bilgim de yok. Genel olarak bilgisayar için gerekli olan terimlere hakimim.
Aydınlattığınız için teşekkürler. Ancak benim savunmam bu PSU'nun en kaliteli ürün olduğu ya da üst düzey rakipsiz birpsu olduğu için değil. Ben bu PSU patlıyor almayın C4, vs yazanlar. Ucuz PSU'lardan üst düzey kalite beklersek zaten üzülürüz. Ama düşük seviye PSU'ları da çöp diye sınıflandırmamaları lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı